Vall-E+ 1 Pro 2018

2018

83 999 Kč

PRO ŽENY A DÍVKY, KTERÉ PROPADLY KOUZLU ELEKTRO-CYKLISTIKY, MÁME NAŠE VŮBEC PRVNÍ SPECIFICKY DÁMSKÁ ELEKTROKOLA V LIV DESIGNU. MODEL VALL-E+ PRO TECHNOLOGICKY VYCHÁZÍ Z PÁNSKÉHO MODELU GIANT DIRT-E+ PRO.

Hliníkový rám ALUXX SL s pohodlnou dámskou geometrií a kompletně vnitřním vedením bowdenů je navržen pro integrovanou baterii EnergyPak (500 Wh), která se vyjímá do strany – díky tomu můžeme rám vyrobit už od velikosti XS. Zcela nový středový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha (80 Nm) je ve srovnání s motorem „Sport“ menší a lehčí, místo 3 režimů dopomoci jich nabízí 5 (podpora až 360 %) a zvládne i vyšší kadenci (až 120 otáček za minutu). Volba režimu se provádí prostřednictvím multifunkčního počítače Giant RideControl EVO, jehož ovládací prvky máte hned po ruce jako součást levé rukojeti, a to včetně tlačítka „walk assist“ neboli funkce dopomoci při vedení kola za chůze. Dobíjení například mobilního telefonu umožní USB konektor umístěný na hlavní jednotce počítače. Široké ráfky a pláště (rozměr 2.6“) jsou zárukou toho, že jízda v terénu bude pohodlná, zábavná i bezpečná. O terénní nerovnosti se postará vzduchová odpružená vidlice se zdvihem 120 mm.

VelikostiXS, S, M, L

BarvaWhite/Mint

RámALUXX SL Aluminum

VidliceSR Suntour Raidon 34 LO-R Air, zdvih 120 mm, uzamykatelná, 15mm pevná osa, sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Connect Trail, šířka 730 mm

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant Connect

SedloLiv Contact (Upright)

PedályAluminum, platformové

ŘazeníShimano Deore (M6000), převody 1x10

Přesmykač-

PřehazovačkaShimano Deore XT Shadow+

BrzdyShimano MT500, kotouče 200/180 mm

Brzdové pákyShimano MT500, objímky i-spec II

KazetaShimano HG-M6000, 11-42 T, 10-zubů

ŘetězKMC X.10e, speciální pro elektrokola

KlikySamox AONE, převodník 38 zubů, Boost 1x spider

RáfkyGiant GE35, speciální pro elektrokola, vnitřní šířka ráfku 35 mm

NábojeGiant eTracker Boost, speciální pro elektrokola, zapouzdřená ložiska, Boost pevné osy 15x110 / 12x148 mm

DrátySapim E-Lite, speciální pro elektrokola

PláštěMaxxis Forekaster EXO TR 2.6, kevlarová patka

Doplňkyrychlonabíječka baterie Giant EnergyPak 4A

MotorGiant SyncDrive Pro, powered by YAMAHA, 80 Nm, 250 W, 5 jízdních režimů

SenzoryGiant PedalPlus 4-senzorová technologie

Ovládací jednotkaGiant RideControl EVO, ovládání součastí gripu, funkce walk assist, micro USB konektor

BaterieGiant EnergyPak 500 Wh, 36V, 13,8 Ah, Lithium-Ion

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com