TCR Advanced SL 0 - DA 2018

2018

236 999 Kč

NAPROSTÁ LEGENDA NEJEN V PROFI PELOTONU, ALE I MEZI VÝKONNOSTNÍMI JEZDCI. TCR ADVANCED SL S RÁFKOVÝMI BRZDAMI A TCR ADVANCED SL DISC S KOTOUČOVÝMI BRZDAMI, TO JSOU VLAJKOVÉ LODĚ CELÉ ŘADY TCR. MY JIM ŘÍKÁME „TOTAL RACE BIKE“ NEBOLI TOTÁLNÍ ZÁVODNÍ KOLO! NA KOLE TCR ADVANCED SL SE TOM DUMOULIN (TEAM SUNWEB) STAL V ROCE 2017 CELKOVÝM VÍTĚZEM 100. ROČNÍKU GIRO D‘ITALIA!

Řada TCR jsou špičková závodní a výkonnostní kola s perfektně vyváženými jízdními vlastnostmi. Do vývoje a testování jsme zapojili i naše závodní jezdce ze stáje Team Sunweb, kteří kola TCR dokonale pr ověřili v mnoha závodech včetně Tour de France a Giro d’Italia a jejich kvality potvrdili mnoha závodními úspěchy. Rámy TCR Advanced SL vyráběné ručně z našeho nejkvalitnějšího karbonového vlákna přinášejí ten nejlepší poměr tuhosti a hmotnosti ve své třídě. Jedná se o vůbec nejlehčí silniční rám, jaký jsme kdy vyrobili. K tomu přispívají minimalistické profily rámových trubek, integrovaná sedlovka Variant a samozřejmě také naše osvědčená geometrie Compact Road. Celokarbonová vidlice má sloupek OverDrive 2 pro vysokou tuhost řízení a tím i přesnější vedení kola a jeho lepší ovladatelnost. Pro bezdrátový přenos dat o rychlosti a kadenci je tu senzor RideSense. Kotoučové brzdy u modelu TCR Advanced SL Disc jsou upevněny pomocí plochých úchytů flat-mount a doplňují je 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost. Model s ráfkovými brzdami má klasické rychloupínáky. Kromě jednoho modelu s ráfkovými a jednoho s kotoučovými brzdami je v nabídce také samostatná rámová sada TCR Advanced SL (ráfkové brzdy).

VelikostiS, M, ML, L

BarvaCarbon Smoke/Chrome/Charcoal

RámAdvanced SL Composite, integrovaná sedlovka

VidliceAdvanced SL Composite, karbonový sloupek OverDrive 2

ŘídítkaGiant Contact SLR

PředstavecGiant Contact SLR

SedlovkaAdvanced SL Composite, integrovaná

SedloContact SLR (Forward)

ŘazeníShimano Dura-Ace Di2, elektronické řazení

PřesmykačShimano Dura-Ace Di2

PřehazovačkaShimano Dura-Ace Di2

BrzdyShimano Dura-Ace

Brzdové pákyShimano Dura-Ace Di2

KazetaShimano Dura-Ace, 11-28 zubů

ŘetězShimano HG901

KlikyShimano Dura-Ace, převodníky 52/36 zubů, wattmetr

Středové složeníShimano PressFit 92

RáfkyGiant SLR 0 WheelSystem, karbonové ráfky

NábojeGiant SLR 0 WheelSystem

DrátyGiant SLR 0 WheelSystem

PláštěGiant Gavia 0, 700x25, bezdušové

DoplňkyRideSense Bluetooth, Factory Tubeless

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com