Propel Advanced SL 0 Disc 2018

2018

261 999 Kč

DOKONALÉ SPOJENÍ ŠPIČKOVÉ AERODYNAMIKY, NEUVĚŘITELNĚ NÍZKÉ HMOTNOSTI A VYSOKÉ EFEKTIVITY PŘENOSU VAŠÍ SÍLY, TO JE NÁŠ AERO TOP MODEL PROPEL ADVANCED SL DISC – NYNÍ NA ZCELA NOVÉM A JEŠTĚ DOKONALEJŠÍM RÁMU A S KOTOUČOVÝMI BRZDAMI! KOLO, NA KTERÉM PŘI TOUR DE FRANCE 2017 ZÁŘIL MICHAEL MATTHEWS (TEAM SUNWEB), DRŽITEL ZELENÉHO TRIKOTU PRO VÍTĚZE BODOVACÍ SOUTĚŽE.

Aero speciál Propel se poprvé objevil v modelové řadě 2014, úspěšnou závodní premiéru měl na Tour de France 2013. Od té doby posbíral díky našim týmovým jezdcům nespočet závodních úspěchů, což je pro nás jasným důkazem toho, že náročný vývoj tohoto modelu nebyl marný. Vždy se ale najde prostor k dalšímu vylepšování, a tak je nyní před vámi zcela nová generace tohoto modelu. Karbonový rám z materiálu nejvyšší třídy Advanced SL s integrovanou sedlovkou Vector byl vytvořen s použitím unikátní technologie AeroSystem Shaping, která umožňuje dosáhnout vynikajících aerodynamických vlastností. Zatímco tvar rámu starší verze modelu Propel byl nejrychlejší při 0°, ovšem s vyšší turbulencí ve všech ostatních úhlech, nový Propel Disc je mírně pomalejší při 0°, ale zato je rychlejší ve všech ostatních úhlech. Další inovací je vylepšení vnitřního vedení bowdenů, které jsou nyní schované i na řídítkách, kde vedou skrz nový představec Giant Contact SLR Aero. A konečně se dostáváme k té hlavní inovaci – ke kotoučovým brzdám. Ty jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat-mount a doplňují je 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost. Pokud jde o výbavu, pozornost si zaslouží špičková karbonová kola Giant s vysokými ráfky obutá do bezdušových plášťů Giant (700x25). Elektronická sada Shimano DuraAce Di2 je doplněna o wattmetr a chybět nesmí ani senzor RideSense pro bezdrátový přenos informací o rychlosti a kadenci do kompatibilního cyklopočítače.

VelikostiXS, S, M, ML, L, XL

BarvaCarbon Smoke/Blue/White

RámAdvanced SL Composite, integrovaná sedlovka

VidliceAdvanced SL Composite, karbonový sloupek OverDrive 2

ŘídítkaGiant Contact SLR Aero, karbonová

PředstavecGiant Contact SLR Aero, karbonový

SedlovkaAdvanced SL Composite, integrovaná

SedloGiant Contact SLR (Forward)

ŘazeníShimano Dura-Ace Di2, elektronické řazení

PřesmykačShimano Dura-Ace Di2

PřehazovačkaShimano Dura-Ace Di2

BrzdyShimano Dura-Ace Di2, hydraulické

Brzdové pákyShimano Dura-Ace Di2

KazetaShimano Dura-Ace, 11-28 zubů

ŘetězShimano CN-HG901

KlikyShimano Dura-Ace, převodníky 52/36 zubů, wattmetr

Středové složeníShimano PressFit 92

RáfkyGiant SLR 0 Aero Disc WheelSystem, vysoké ráfky: vpředu 42 mm, vzadu 65 mm

NábojeGiant SLR 0 Aero Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

DrátyGiant SLR 0 Aero Disc WheelSystem

PláštěGiant Gavia Race 0, 700x25, bezdušové

Doplňkysenzor RideSense ANT+/Bluetooth

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com