Propel Advanced Disc 2018

2018

99 999 Kč

NOVÁ GENERACE MODELU PROPEL ADVANCED (PRO) PŘINÁŠÍ ZCELA NOVÝ RÁM. VÝSLEDKEM JE KOLO, VE KTERÉM SE SNOUBÍ DOKONALÁ AERODYNAMIKA S VÝBORNOU OVLADATELNOSTÍ. A CO VÍC, KOTOUČOVÉ BRZDY VÁM DODAJÍ POCIT JISTOTY I V TĚCH NEJVYŠŠÍCH RYCHLOSTECH – NA KRIZOVÉ SITUACE V ZATÁČKÁCH TEDY MŮŽETE ZAPOMENOUT!

Karbonový rám z materiálu třídy Advanced byl vytvořen s použitím unikátní technologie AeroSystem Shaping, která nám umožňuje dosáhnout vynikajících aerodynamických vlastností rámu. Výrazně přepracován byl jeho tvar – zatímco předchozí verze modelu Propel byla nejrychlejší při 0°, ovšem s vyšší turbulencí pod jakýmkoliv úhlem, nový Propel Disc je mírně pomalejší při 0°, ale zato je rychlejší ve všech ostatních úhlech – a právě to jsou nejčastější reálné situace. Vylepšili jsme také vnitřní vedení bowdenů, které jsou nyní schované i na řídítkách – vedou skrz nový představec Giant Contact SL Aero. A tím se dostáváme k té hlavní inovaci – ke kotoučovým brzdám. Ty jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat-mount a doplňují je 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost. A jak je na tom výbava? Model označený „Pro“ je vybaven elektronickou sadou Shimano Ultegra Di2, má celokarbonovou vidlici a také senzor RideSense pro bezdrátový přenos informací o rychlosti a kadenci do kompatibilního cyklopočítače. Cenově dostupnější model Propel Advanced Disc je osazen mechanickou sadou Shimano Ultegra, má karbonovou vidlici s hliníkovým sloupkem, senzor RideSense je zde možné doplnit. Oba nabízené modely zdobí špičková karbonová kola Giant s vysokými ráfky obutá do bezdušových plášťů Giant (700x25).

VelikostiXS, S, M, ML, L, XL

BarvaNeon Red/Black

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive 2

ŘídítkaGiant Contact SL Aero

PředstavecGiant Contact SL Aero

SedlovkaGiant Vector, karbonová

SedloGiant Contact (Forward)

ŘazeníShimano Ultegra

PřesmykačShimano Ultegra

PřehazovačkaShimano Ultegra

BrzdyShimano Ultegra, hydraulické

Brzdové pákyShimano Ultegra

KazetaShimano Ultegra, 11-28 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano Ultegra, převodníky 52/36 zubů

Středové složeníShimano PressFit 71

RáfkyGiant SLR 1 Aero Disc WheelSystem, vysoké ráfky: vpředu 42 mm, vzadu 65 mm

NábojeGiant SLR 1 Aero Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

DrátyGiant SLR 1 Aero Disc WheelSystem

PláštěGiant Gavia Race 1, 700x25, bezdušové

DoplňkyFactory Tubeless

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com