FastRoad CoMax 2 2018

2018

36 999 Kč

MODEL FASTROAD COMAX V SOBĚ KOMBINUJE RYCHLOST KLASICKÉHO SILNIČNÍHO KOLA S VYSOKÝM KOMFORTEM A PŘIDANOU JISTOTOU, KTEROU VÁM DODAJÍ ROVNÁ ŘÍDÍTKA. IDEÁLNÍ KOLO NA UDRŽOVÁNÍ CO NEJLEPŠÍ TĚLESNÉ KONDICE.

Technologie CoMax Composite použitá pro výrobu rámu modelu FastRoad představuje cenově nejdostupnější karbonové rámy, které ale stejně jako rámy Advanced Composite vyrábíme ručně v našich vlastních továrnách. Oproti srovnatelným hliníkovým rámům nabízejí rámy CoMax lepší tlumení vibrací a s tím související vyšší komfort a také úsporu hmotnosti, což zlepšuje akceleraci a ovladatelnost kola. Kromě rámu je z karbonu vyrobena také vidlice (sloupek je hliníkový) a sedlovka typu D-Fuse, což obojí zvyšuje jízdní komfort. FastRoad je osazen komponenty Shimano ze série Tiagra a hydraulickými kotoučovými brzdami od stejného výrobce. Jistotu za všech okolností vám dodají širší pláště v rozměru 700x28c, které jsou připraveny i na bezdušový provoz (s použitím bezdušového příslušenství).

VelikostiS, M, ML, L, XL

BarvaSatin/Charcoal/Orange

RámCoMax Composite Technology

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Connect Flat

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Contact (Neutral)

ŘazeníShimano Tiagra (SL-4700)

PřesmykačShimano Tiagra (FD-4700)

PřehazovačkaShimano Tiagra (RD-4700)

BrzdyShimano M315

Brzdové pákyShimano

KazetaShimano Tiagra (CS-4700), 11-34 zubů

ŘetězKMC X10

KlikyShimano RS400, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano RS500

RáfkyGiant PR-2 Disc, bezdušové

NábojeGiant PR-2 Disc, zapouzdřená ložiska

DrátyGiant PR-2 Disc

PláštěGiant Gavia AC 2, 700x28, bezdušové

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com