Rapid 2 2018

2018

22 999 Kč

MODEL RAPID JE POHODLNÉ SILNIČNÍ KOLO S ROVNÝMI ŘÍDÍTKY PRO POHODLNĚJŠÍ POSED A VĚTŠÍ JISTOTU PŘI JÍZDĚ. IDEÁLNÍ JE NA FITNESS VYJÍŽĎKY KE ZLEPŠENÍ VAŠÍ TĚLESNÉ KONDICE NEBO I NA JÍZDU VE MĚSTĚ.

Model Rapid je cenově dostupnější variantou modelu FastRoad CoMax. Postavený je na hliníkovém rámu ALUXX SL a karbonové vidlici s hliníkovým sloupkem. Geometrie rámu je stejná jako u modelu FastRoad, důraz je kladen na vysoký komfort, ale nemusíte se obávat, že by to bylo na úkor rychlosti kola – slovo „rapid“ znamená „rychlý“ nebo „svižný“ a toto pojmenování nedostal model Rapid jen tak náhodou. Pokud jde o výbavu, samozřejmostí jsou hydraulické kotoučové brzdy a jistě oceníte také širší pláště 700x28c.

VelikostiS, M, ML, L, XL

BarvaElectric Blue/Gray

RámALUXX SL Aluminum

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Connect Flat

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant Connect

SedloGiant Contact (Neutral)

Pedályalloy

ŘazeníShimano Sora, převody 2x9

PřesmykačShimano Sora Double

PřehazovačkaShimano Sora

BrzdyTektro HDC-M285, hydraulické

Brzdové pákyTektro

KazetaShimano HG201, 11-32 zubů

ŘetězKMC X9

KlikyFSA Vero, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano UN26

RáfkyGiant GX28 Wheelset

NábojeGiant GX28 Wheelset

DrátyGiant GX28 Wheelset

PláštěGiant S-R3 AC, 700x28

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com