Halfway 2018

2018

17 999 Kč

HLEDÁTE KOLO, KTERÉ VÁS POHODLNĚ DOVEZE DO PRÁCE ČI DO ŠKOLY A PAK HO JEDNODUŠE SLOŽÍTE TŘEBA POD PRACOVNÍ STŮL? TAK PŘESNĚ TAKOVÉ JE NAŠE SKLÁDACÍ KOLO HALFWAY. ZKRÁTKA PERFEKTNÍ DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK. A NAVÍC EKOLOGICKÝ.

Základem skládacího kola HalfWay je hliníkový rám ALUXX navržený tak, aby jízda ve městě byla pohodlná, bezpečná a zábavná. Složení kola je velmi jednoduché a rychlé. Složené kolo je velmi kompaktní díku tomu, že přední a zadní vidlice je pouze na jedné straně, což také pomáhá snížit hmotnost kola, aniž by byla jakkoliv snížena pevnost rámu. Skladování kola nebo jeho přepravu ve složeném stavu usnadňují také malá dvacetipalcová kola. Samozřejmostí je kvalitní osazení, komfortní sedlo, kryt řetězu na převodníku a stojánek.

Velikostiuniverzální velikost

BarvaBlack/Yellow

RámALUXX Aluminum

VidliceALUXX Aluminum

Řídítkaalloy, 25,4 mm

Představecalloy, skládací

Sedlovkaalloy, 28,6 mm

SedloGiant Comfort

Pedályskládací

ŘazeníShimano Tourney (otočné řazení)

PřehazovačkaShimano Claris, 7 rychlostí

Brzdyráfkové - typ cantilever, alloy

Brzdové pákyAlloy Comfort

KazetaShimano TZ21, 14-28 zubů

ŘetězKMC Z51

Klikyalloy, převodník 48 zubů, kryt řetězu na převodníku

Středové složenícartridge

RáfkyGiant, alloy

Nábojealloy

Drátystainless 14G

PláštěKenda Kwest, 20x1.5

Doplňkystojánek

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com