Trance Advanced 0 2018

2018

184 999 Kč

ZATÍM POSLEDNÍ GENERACE UNIVERZÁLNÍHO TRAIL BIKU TRANCE V JEHO KARBONOVÉM PROVEDENÍ PŘINÁŠÍ PERFEKTNĚ VYLADĚNÉ ODPRUŽENÍ MAESTRO (140 MM), PŘEDNÍ ZDVIH 150 MM A SPOUSTU TECHNICKÝCH VYMOŽENOSTÍ PODLE SOUČASNÝCH TRENDŮ. DOKONALÝ BIKE NA TRAILY, KTERÉ PROVĚŘÍ JAK TECHNIKU V TĚŽKÝCH PASÁŽÍCH, TAK FYZIČKU V PRUDKÝCH KOPCÍCH.

Pro výrobu rámu posloužila osvědčená kombinace karbonového hlavního trojúhelníku a hliníkové zadní stavby. Plně aktivní odpružení Maestro se zdvihem 140 mm využívá tlumičů metrického standardu a uchycení Trunnion Mount – výsledkem je nižší převodový poměr a nižší tlak v tlumiči, což přináší vyšší citlivost odpružení a lepší útlum. Jednodílné horní vahadlo je pro vysokou tuhost a současně nízkou hmotnost vyrobeno z karbonového kompozitu. Geometrie rámu plně reflektuje zaměření kola – delší horní trubka, kratší zadní stavba a položená vidlice se zdvihem 150 mm. Bezdušová zapletená kola s karbonovými ráfky mají samozřejmě Boost pevné osy pro vysokou tuhost výpletů. Chybět nesmí ani uchycení pro vodítka řetězu nebo integrovaná ochrana rámu.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaSatin/Carbon/Neon Yellow

RámAdvanced Composite / ALUXX SL Aluminum zadní stavba, odpružení Maestro, zdvih 140 mm

VidliceRockShox Pike RCT3 Solo Air, zdvih 150 mm, Boost pevná osa 15x110 mm, sloupek OverDrive

TlumičRockShox Super Deluxe RT Remote, ovládání z řídítek, Trunnion Mount

ŘídítkaGiant Contact SLR Trail, karbonová, šířka 780 mm

PředstavecGiant Contact SL

SedlovkaGiant Contact S Switch, teleskopická, 30,9 mm

SedloGiant Contact SL (Neutral)

ŘazeníSRAM X01 Eagle, převody 1x12

PřehazovačkaSRAM X01 Eagle

BrzdySRAM Guide RSC, kotouče 180 mm

Brzdové pákySRAM Guide RSC

KazetaSRAM X01 Eagle (XG-1295), 10-50 zubů

ŘetězSRAM X01 Eagle

KlikySRAM X01 Eagle, převodník 32 zubů, vodítko řetězu MRP 1X

Středové složeníSRAM GXP PressFit

RáfkyGiant TRX 0 27.5 WheelSystem, karbonové ráfky, bezdušové

NábojeGiant TRX 0 27.5 WheelSystem, Boost pevné osy 15x110 / 12x148 mm, XD ořech

DrátyGiant TRX 0 27.5 WheelSystem

PláštěMaxxis High Roller II 3C EXO TR 2.4, 120 TPI, bezdušové

DoplňkyFactory Tubeless

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com