Glory Advanced 1 2018

2018

123 999 Kč

NEKOMPROMISNÍ KARBONOVÝ DH SPECIÁL, KTERÝ UMÍ VYHRÁVAT! DOKONALE PROVĚŘENÝ NA SVĚTOVÉM POHÁRU NEBO V LEGENDÁRNÍM SJEZDU GARBANZO DH V KANADSKÉM WHISTLERU, KTERÝ NÁŠ JEZDEC MARCELO GUTIERREZ VYHRÁL V ROCE 2017 UŽ POPÁTÉ ZA SEBOU!

Ve světě závodního downhillu rozhodují i sebemenší rozdíly. Jezdci továrního týmu Giant to moc dobře vědí, a proto se sami podíleli na zdokonalování legendárního DH modelu Glory – výsledkem je karbonový speciál Glory Advanced. Hlavní rámový trojúhelník je vyroben ručně z karbonu třídy Advanced, zadní stavba je svařená z hliníkových trubek ALUXX SL. Tato osvědčená kombinace je zárukou vysoké tuhosti a pevnosti a současně nízké hmotnosti celého rámu – Glory Advanced je nejlehčí sjezdový rám Giant, jaký kdy opustil výrobní linky. Plně aktivní odpružení Maestro pracuje se zdvihem 203 mm. Precizně vyladěná závodní geometrie přináší úhel hlavy 63°, delší rozvor a nižší střed pro co nejvyšší stabilitu.

VelikostiS, M, L

BarvaMatt Carbon/Gloss Carbon/Rainbow

RámAdvanced Composite / zadní stavba ALUXX SL, zdvih 200 mm, odpružení Maestro

VidliceFOX 40 Performance Elite, zdvih 200 mm, FIT4 tlumení, pružina, 20mm pevná osa

TlumičFOX DHX2 Performance Elite

ŘídítkaGiant Contact SL DH, šířka 800 mm

PředstavecTruVativ Descendant Direct Mount

SedlovkaGiant Contact SL, 30,9 mm, nulový offset

SedloGiant Contact (Forward)

ŘazeníShimano Zee Trigger, převody 1x10

PřehazovačkaShimano Zee Shadow+

BrzdyShimano Zee, kotouče 200/180 mm

Brzdové pákyShimano Zee

KazetaSRAM PG-1070, 11-26 zubů

ŘetězKMC X10

KlikyShimano Zee, převodník 36 zubů, vodítko řetězu MRP G4 Mini

Středové složeníShimano

RáfkyGiant P-AM2, bezdušové

NábojeGiant PDH, pevné osy 20x100 a 12x150 mm, zapouzdřená ložiska

DrátySapim

PláštěMaxxis Minion DHF 3C TR 2.35, 60 TPI, bezdušové

DoplňkyFactory Tubeless

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com