Glory 1 2018

2018

110 999 Kč

NÁŠ SJEZDOVÝ SPECIÁL GLORY V HLINÍKOVÉM PROVEDENÍ JE URČEN NEJEN NA ZÁVODNÍ TRATĚ, SPOUSTU ZÁBAVY S NÍM ZAŽIJETE TAKÉ V BIKEPARKU, KDE VÁM SICE NEBĚŽÍ ČASOMÍRA JAKO PŘI DH ZÁVODECH, ALE CHCETE MAXIMÁLNĚ VYUŽÍT PERMICI NA LANOVKU.

Pro výrobu rámu je použito hliníkové slitiny ALUXX SL, která je zárukou nízké hmotnosti rámu při zachování jeho potřebné tuhosti a pevnosti. Plně aktivní odpružení Maestro nabízí až 203 mm zdvihu a žehlí precizně menší i velké nárazy. Závodně laděná geometrie, navržená ve spolupráci s jezdci továrního DH týmu Giant, je shodná s modelem Glory Advanced a zaručuje skvělou ovladatelnost kola jak ve vysokých rychlostech, tak i v těch nejnáročnějších technických pasážích. Ovládání v extrémně náročném terénu zlepšuje také masivní hlava OverDrive a pevné osy 20x100 mm a 12x150 mm. Součástí rámu je integrovaná ochrana spodní trubky a zadní stavby.

VelikostiS, M, L

BarvaMatte Black/Gloss Black/Chrome

RámALUXX SL Aluminum, zdvih 200 mm, odpružení Maestro

VidliceRockShox BoXXer Team, zdvih 200 mm, 20mm pevná osa

TlumičRockShox Vivid R2C

ŘídítkaGiant Contact SLR DH Carbon, šířka 800 mm

PředstavecGiant Contact SLR DH, Direct Mount

SedlovkaGiant Contact SL, 30,9 mm, nulový offset

SedloGiant Contact (Forward)

ŘazeníSRAM GX DH, převody 1x7

PřehazovačkaSRAM GX DH

BrzdySRAM Guide R, kotouče 200 mm

Brzdové pákySRAM Guide R

KazetaSRAM GX DH, 10-24 zubů

ŘetězX11EL-1

KlikySRAM GX, převodník 34 zubů, vodítko řetězu MRP G4 Mini

Středové složeníSRAM GXP

RáfkyDT Swiss EX 471, bezdušové

Náboje[vpředu] Giant PDH, 20mm pevná osa, zapouzdřená ložiska, [vzadu] DT Swiss 360, pevná osa 12x150 mm

DrátySapim

PláštěMaxxis Minion DHF TR 2.35, 60 TPI, bezdušové

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com