Gravelbike TCX Advanced SX 2018

2018

57 999 Kč

KATEGORIE „ŠTĚRKOLETŮ“ NEBOLI GRAVEL BIKŮ ZÍSKÁVÁ STÁLE VÍCE PŘÍZNIVCŮ. POKUD I VY PATŘÍTE MEZI NĚ, MÁME PRO VÁS TCX ADVANCED SX. RÁM JE SHODNÝ S NAŠÍ KLASICKOU CYKLOKROSKOU, VÝRAZNĚ ODLIŠNÉ JE ALE OSAZENÍ, ABY VÝSLEDKEM BYLO KOLO, KTERÉ SE NEJLÉPE PŘEDVEDE PŘI CELODENNÍM DOBRODRUŽSTVÍ PO HRUBŠÍCH CESTÁCH. A NEBO ROVNOU NA ZÁVODECH GRAVEL BIKŮ!

Ultralehký karbonový rám třídy Advanced Composite s cyklokrosovou geometrií má asymetrické zadní vzpěry pro vyšší tuhost a lepší jízdní vlastnosti, tvary trubek jsou navrženy tak, aby v případě, že počasí nebude zrovna ideální, co nejlépe odváděly bláto. Abyste se cítili co nejpohodlněji i na rozbitých cestách a při dlouhých vyjížďkách, je tu karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která skvěle tlumí vibrace a snižuje tak tělesnou únavu. Pro čistý vzhled rámu nesmí chybět integrovaná sedlová objímka a naprostou samozřejmostí je také vnitřní vedení bowdenů. Pokud jde o komponenty, spolehnout se můžete na výkonné hydraulické kotoučové brzdy SRAM Apex 1, ze stejné sady je pak i řazení (převody 1x11) s pastorky 11-42 zubů, převodníkem se 40 zuby a vodítkem řetězu. Typické pro gravel biky jsou také širší řídítka a kratší představec. Zapletená kola naší vlastní výroby se otáčejí na nábojích s 12mm pevnými osami, obuta jsou do širších plášťů o rozměru 700x40.

VelikostiS, M, ML, L, XL

BarvaMatt/Grey/Black

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Connect XR Ergo-Control, 31,8 mm

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Contact (Neutral)

ŘazeníSRAM Apex 1

PřehazovačkaSRAM Apex 1

BrzdySRAM Apex 1, hydraulické

Brzdové pákySRAM Apex 1

KazetaSRAM Rival 1, PG-1130, 11-42 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikySRAM Apex 1, S350, převodník 40 zubů, vodítko řetězu

Středové složeníSRAM GXP

RáfkyGiant P-X2 700C Wheelset

NábojeGiant P-X2 700C Wheelset, 12mm pevné osy

DrátyGiant P-X2 700C Wheelset

PláštěMaxxis Rambler, 700x40

Doplňky2 Sets of Water-Bottle Bolts, Giant 1X chainguide, Tubeless Upgradeable

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com