ToughRoad SLR 0 2018

2018

36 999 Kč

TOUGHROAD SLR KOMBINUJE VLASTNOSTI CROSSOVÉHO A HORSKÉHO KOLA A URČENÝ JE PŘEDEVŠÍM PRO MILOVNÍKY POZNÁVACÍCH VÝLETŮ, PRO CYKLISTICKÉ DOBRODRUHY A CYKLO-CESTOVATELE. A KDYŽ TO BUDE POTŘEBA, UVEZE KROMĚ VÁS I KOMPLETNÍ VÝBAVU NA POBYT V PŘÍRODĚ. ZKRÁTKA IDEÁLNÍ KOLO NA DNES TOLIK OBLÍBENÝ „BIKEPACKING“.

Základem kola je velmi lehký hliníkový rám vyrobený z materiálu ALUXX SLR, což je naše nejlehčí slitina. Potřebná tuhost a pevnost rámu je ale i při velmi nízké hmotnosti zachována – a v tom je právě „kouzlo“ materiálu ALUXX SLR, který přináší excelentní poměr pevnost/hmotnost. Vidlice je pro lepší tlumení vibrací karbonová s hliníkovým sloupkem. Na rámu nechybí příprava pro montáž předního a zadního nosiče, model ToughRoad SLR 1 už je nosiči vybaven. Větší pohodlí zajistí karbonová sedlovka D-Fuse (u nejnižšího modelu hliníková), jistotu na horších cestách vám dodají bezdušové pláště Giant CrossCut Gravel 2 v rozměru 700x50c a zejména ve sjezdech oceníte hydraulické kotoučové brzdy. Příjemným bonusem je pak integrovaná sedlová objímka, blatníček X-Defender na spodní trubce a ochrana zadní stavby pod řetězem.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaSatin/Dark Blue/Chrome

RámALUXX SLR Aluminum

Vidlicekarbonová, hliníkový sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Contact Low, 31,8 mm

PředstavecGiant Contact

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Contact (Neutral)

ŘazeníSRAM GX, převody 1x11

PřehazovačkaSRAM GX

BrzdyTRP Slate T4

Brzdové pákyTRP

KazetaSRAM, 11-42 zubů

ŘetězKMC X11-1

KlikySRAM GX, převodník 34 zubů

Středové složeníSRAM GXP

RáfkyGiant P-X2 Disc Wheelset, bezdušové

NábojeGiant P-X2 Disc Wheelset

DrátyGiant P-X2 Disc Wheelset

PláštěGiant CrossCut Gravel 2, 700x50, bezdušové

DoplňkyX-DeFender - ochrana spodní trubky a zadní stavby

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com