Animator C/B 12 2018

2018

5 899 Kč

UČENÍ JÍZDY NA KOLE MUSÍ BÝT PŘÍJEMNÉ, ZÁBAVNÉ A TAKÉ BEZPEČNÉ. A PŘESNĚ TO VAŠIM DĚTEM SPLNÍ MODELY GIANT ANIMATOR PRO CHLAPCE A LIV ADORE PRO DĚVČATA.

Základem kola Animator je lehký hliníkový rám a 12- nebo 16-palcová kola. Při úplně prvních jízdách pomohou odnímatelná postranní kolečka, nechybí kryt převodníku a řetězu, brzda je umístěna v zadním náboji (tzv. protišlapná brzda). Samozřejmostí jsou atraktivní chlapecké designy.

Velikostijedna velikost, 12" kola

BarvaBlack/Green

RámALUXX Aluminum

Vidlicez vysoce pevného plastu, krytka na šroubu osy náboje, 25,4 mm ocelový sloupek

ŘídítkaGiant Kids High, výška 75 mm, šířka 420 mm

Představecalloy, quill type

Sedlovkaocelová, délka 180 mm

SedloGiant Grow Technology

Pedályplastové, s protiskluzným povrchem

Brzdyv zadním náboji (protišlapná)

Kazeta19 zubů

ŘetězPAM, anti-rust

Klikyocelové, převodník 28 zubů, kryt řetězu

Středové složeníloose ball

RáfkyGiant Kids 12", 6061 Aluminum

NábojeNutted, 16H with 74mm O.L.D

Dráty14G SUS

PláštěGiant Easy Balance, 12x2.125"

Doplňkypostranní kolečka, zvonek

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com