Envie Advanced 2 2018

2018

52 999 Kč

ENVIE ADVANCED JE PERFEKTNÍ NÁSTROJ NEJEN NA SILNIČNÍ ZÁVODY A TRÉNINK, ALE TAKÉ NA KRÁTKÉ TRIATLONY. STEJNĚ JAKO PÁNSKÁ VERZE TOHOTO MODELU (GIANT PROPEL), I TENTO DÁMSKÝ AERO SPECIÁL MÁ ZA SEBOU NÁROČNÝ VÝVOJ VE SPOLUPRÁCI SE ZÁVODNICEMI NAŠICH TÝMŮ, KTERÉ NA NĚM SBÍRAJÍ ÚSPĚCHY PO CELÉM SVĚTĚ.

Při vývoji rámu tohoto modelu se uplatnila nejen unikátní technologie AeroSystem Shaping, která stojí za jeho dokonalou aerodynamikou, ale také Liv designová filozofie „3F“, která zohledňuje specifické znaky ženského těla. Samotná výroba rámu z karbonových vláken řady Advanced Composite probíhá z velké části ručně – díky tomu dokážeme docílit požadovaných vlastností rámu, aby byl lehký, tuhý a pohodlný zároveň. Téměř neviditelný brzdový systém Giant SpeedControl doplňuje vnitřní vedení bowdenů, dále je tu ostře tvarovaná karbonová sedlovka Giant Vector s integrovanou sedlovou objímkou, hlava OverDrive pro přesné řízení a střed PowerCore pro maximálně efektivní přenos vaší síly.

VelikostiXS, S, M

BarvaWhite

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, hybridní sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Contact

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant Vector, karbonová

SedloLiv Contact SL (Forward)

ŘazeníShimano 105

PřesmykačShimano 105

PřehazovačkaShimano 105

BrzdyGiant SpeedControl

Brzdové pákyShimano 105

KazetaShimano 105, 11-28 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano 105, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano RS500

RáfkyGiant P-A2 Wheelset

NábojeGiant P-A2 Wheelset

DrátyGiant P-A2 Wheelset

PláštěGiant Gavia Race 1, 700x25, bezdušové

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com