Avail 1 2018

2018

22 499 Kč

AŤ UŽ SE SILNIČNÍ CYKLISTICE VĚNUJETE AKTIVNĚ UŽ DELŠÍ ČAS NEBO SE S NÍ TEPRVE SEZNAMUJETE, JE TU PRO VÁS LEHKÁ, ŽIVÁ A POHODLNÁ SILNIČKA AVAIL. ZPŘÍJEMNÍ VAŠE ZÁŽITKY V SEDLE A JEZDECKÉ SCHOPNOSTI I VÝKONNOST POSUNE NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ.

Rám z hliníkové slitiny ALUXX se pyšní skvěle promyšlenou dámskou geometrií pro co nejpohodlnější jízdní pozici a snadné ovládání kola – jedná se o stejnou geometrii, jako mají dražší karbonové modely Avail Advanced, jízdní vlastnosti kola tedy budou velmi podobné. Pro lepší tlumení vibrací při jízdě po ne zrovna uhlazených silnicích je tu karbonová vidlice z materiálu Advanced Composite s hliníkovým sloupkem typu OverDrive, který zajišťuje přesnější řízení. PowerCore středová oblast má za úkol co nejefektivnější přenos vaší síly. A protože myslíme i na vaši bezpečnost, do výbavy kola jsme zahrnuli také přídavné brzdové páky na řídítkách.

VelikostiXS, S, M

BarvaWhite/Black/Rainbow

RámALUXX Aluminum

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive

ŘídítkaGiant Connect

PředstavecGiant Sport

SedlovkaGiant Sport

SedloLiv Contact Comfort

PedályLUM085

ŘazeníShimano Sora

PřesmykačShimano Sora

PřehazovačkaShimano Sora

BrzdyTektro TK-R312

Brzdové pákyShimano Sora + přídavné páky

KazetaShimano HG400, 11-32 zubů

ŘetězKMC X9 NP

KlikyShimano Sora, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano, Threaded External

RáfkyGiant S-R3 Wheelset

NábojeGiant SR-3

DrátyGiant SR-3

PláštěGiant S-R4, 700x25

Doplňkypřídavné brzdové páky

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com