Enchant 2 24 2018

2018

8 399 Kč

DÍVČÍ KOLA ŘADY ENCHANT JSOU NAVRŽENÁ SPECIÁLNĚ PRO MALÉ BIKERKY, ABY JIM SEZNAMOVÁNÍ S HORSKÝM KOLEM CO NEJVÍCE ZPŘÍJEMNILA. V NABÍDCE JE PROVEDENÍ S 20" A 24" KOLY.

Kola Enchant jsou postavena na kvalitních hliníkových rámech, jejichž geometrie je navržena tak, aby jízda byla maximálně pohodlná a bezpečná. Osazena jsou vhodnými komponenty, jako je například otočené řazení, přehazovačka je chráněna krytem, stejně tak převodníky mají kryt řetězu. Bezpečnou jízdu mimo hladké cesty zajistí pláště s hrubším vzorkem, vidlice jsou odpružené, s výjimkou modelu Enchant 20 Lite, který má pevnou vidlici. A nezapomnělo se ani na líbivé holčičí barvy a design ve stylu dámských kol Liv.

Velikostijedna velikost, 24" kola

BarvaLight Blue/Plum

RámALUXX Aluminum

Vidliceodpružená, zdvih 50 mm

ŘídítkaGiant Jr MTB, Low 25.4mm

PředstavecAlloy Ahead

Sedlovkaalloy, 30,9 mm

SedloGiant Grow Technology Jr. Sports

Pedályone-piece black PP, 9/16"

ŘazeníShimano RS35

PřehazovačkaShimano Tourney, 7 rychlostí

Brzdyráfkové, typ V-brake, alloy

Brzdové pákyAlloy, Junior MTB

Kazeta14-34 zubů

ŘetězKMC HV500

Klikyalloy, převodník 36 zubů, kryt řetězu na převodníku

Středové složeníloose ball

RáfkyGiant Kids 24", 6061 Aluminum

NábojeJoytech

Drátynerez ocel

PláštěGiant Junior Lite Sport, 24x1.95", 27 TPI

Doplňkyzvonek, stojánek, kryt přehazovačky

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com