Enchant 1 24 Disc 2018

2018

10 490 Kč

PRODÁNO

DÍVČÍ KOLA ŘADY ENCHANT JSOU NAVRŽENÁ SPECIÁLNĚ PRO MALÉ BIKERKY, ABY JIM SEZNAMOVÁNÍ S HORSKÝM KOLEM CO NEJVÍCE ZPŘÍJEMNILA. V NABÍDCE JE PROVEDENÍ S 20" A 24" KOLY.

Kola Enchant jsou postavena na kvalitních hliníkových rámech, jejichž geometrie je navržena tak, aby jízda byla maximálně pohodlná a bezpečná. Osazena jsou vhodnými komponenty, jako je například otočené řazení, přehazovačka je chráněna krytem, stejně tak převodníky mají kryt řetězu. Bezpečnou jízdu mimo hladké cesty zajistí pláště s hrubším vzorkem, vidlice jsou odpružené, s výjimkou modelu Enchant 20 Lite, který má pevnou vidlici. A nezapomnělo se ani na líbivé holčičí barvy a design ve stylu dámských kol Liv.

Velikostijedna velikost, 24" kola

BarvaCharcoal/Lime/Purple

RámALUXX Aluminum

VidliceHL Alloy, zdvih 50 mm, uzamykatelná

ŘídítkaGiant Jr MTB Low, 25,4 mm

PředstavecAlloy Ahead

Sedlovkaalloy, 30,9 mm

SedloGiant Grow Technology Jr. Sports

Pedályone-piece black PP, 9/16"

ŘazeníShimano RS35

PřesmykačShimano Tourney

PřehazovačkaShimano Altus, 7 rychlostí

BrzdyGiant DA6, mechanické, kotouče 140 mm

Brzdové pákyAlloy, Junior MTB

Kazeta14-34 zubů

ŘetězKMC HV500

KlikyProwheel A643+, převodníky 42/34/24, kryt řetězu na převodníku

Středové složeníloose ball

RáfkyGiant Kids 24", 6061 Aluminum

NábojeJoytech Disc

Drátynerez ocel

PláštěGiant Junior Lite Sport, 24 x 1.95", 27 TPI

Doplňkyzvonek, stojánek, kryt přehazovačky

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com