TRANCE 2 LTD YELLOW (2017) - PRODÁNO

Sleva 20%

52 799 KčPůvodní cena: 65 999 Kč

PRODÁNO

HORSKÉ CELOODPRUŽENÉ KOLO GIANT TRANCE 2 LTD YELLOW (2017)

HLINÍKOVÝ TRANCE DOSTAL VYLEPŠENÉ ODPRUŽENÍ, KARBONOVÉ HORNÍ VAHADLO A PŘEDNÍ ZDVIH ZVÝŠENÝ NA 150 MM. JE TO SKVĚLÝ BIKE NA TECHNICKÉ TRAILY I ZÁBAVNÉ SINGLETRACKY. A KDYŽ SE VÁM DO CESTY POSTAVÍ PRUDKÝ VÝJEZD, BUDE TO VÝZVA, KTEROU PŘIJMETE.

Pečlivě zpracovaný hliníkový rám, promyšlená trailová geometrie a 140 mm plně aktivního odpružení Maestro. Tohle všechno znáte. A teď co je nové. Maestro dostalo tlumiče metrického standardu a uchycení „Trunnion Mount“ – snížení převodového poměru a objemu vzduchu v tlumiči přináší vyšší citlivost a lepší útlum. Horní vahadlo je navíc níže, v rámu je tak delší prostor pro sedlovku. Nové je i samotné horní vahadlo vyrobené z jednoho kusu karbonového kompozitu, výsledkem je nižší hmotnost a zároveň vyšší tuhost a pevnost. Úpravami prošla i geometrie rámu - horní trubka je delší o 10 mm, zadní stavba kratší o 5 mm. Zdvih vidlice byl zvýšen na 150 mm. Nový systém upevnění zadního kola do rámu využívá širší „boost“ pevné osy 12x148 mm. Vyšší tuhost zadního výpletu i celé zadní stavby přináší lepší ovladatelnost kola, také se tím rozšířila průchodnost zadní stavby a vylepšila řetězová linka pro přesnější řazení. Nechybí vnitřní vedení bowdenů ani uchycení pro vodítka řetězu.

BarvaYellow

RámALUXX SL Aluminum, Advanced Forged Composite karbonové horní vahadlo, odpružení Maestro, zdvih 140 mm, zadní pevná osa 12x148 mm (Boost)

VidliceFOX 34 Rhythm, GRIP tlumení, zdvih 150 mm, pevná osa 15x110 mm (Boost), sloupek OverDrive

TlumičFOX Float Performance, Trunnion Mount

ŘídítkaGiant Connect Trail, 730 x 31,8 mm

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant Contact SL Switch, teleskopická, 30,9 mm

SedloGiant Contact Neutral

ŘazeníShimano SLX, 2x11 rychlostí

PřesmykačShimano SLX

PřehazovačkaShimano Deore XT Shadow+, 11 rychlostí

BrzdyShimano M615, 180 mm kotouče

Brzdové pákyShimano M615

KazetaShimano SLX, 11-42, 11 rychlostí

ŘetězShimano HG-601

KlikyShimano SLX, 2x11, převodníky 36/26, vodítko řetězu MRP 2x

Středové složeníShimano Press Fit

RáfkyGiant XC-1 27.5 Wheelset

NábojeGiant Tracker Boost, zapouzdřená ložiska, [vpředu]:15x110 mm, [vzadu]: 12x148 mm

DrátySapim

Pláště[vpředu]: Schwalbe Nobby Nic 2.35 Performance, kevlar / [vzadu]: Schwalbe Nobby Nic 2.25 Performance, kevlar

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com