ENCHANT 2 24 2019

2019

8 199 Kč

PRODÁNO

Dívčí kola řady Enchant jsou navržená speciálně pro malé bikerky, aby jim seznamování s horským kolem co nejvíce zpříjemnila. V nabídce je provedení s 20“ a 24“ koly.

Kola Enchant jsou postavena na kvalitních hliníkových rámech, jejichž geometrie je navržena tak, aby kola byla skvěle ovladatelná a jízda na nich maximálně pohodlná a bezpečná. Osazena jsou vhodnými komponenty, jako je například otočené řazení, přehazovačka je chráněna krytem, stejně tak převodníky mají kryt řetězu. Bezpečnou jízdu mimo hladké cesty zajistí pláště s hrubším vzorkem, vidlice jsou odpružené, s výjimkou modelu Enchant 20 Lite, který má pevnou vidlici. Model označený „Disc“ má kotoučové brzdy (mechanické), ostatní modely využívají klasických ráfkových brzd. Všechny modely řady Enchant jsou vybaveny praktickým stojánkem, chybět nesmí ani zvonek. A nezapomnělo se ani na líbivé holčičí barvy a design ve stylu dámských kol Liv.

Velikostijedna velikost (24" kola)

BarvaMetallic / Green / Dark Blue

RámALUXX Aluminum

Vidliceodpružená, zdvih 50 mm

Tlumič-

ŘídítkaGiant Sport, alloy, 31,8 mm, šířka 640 mm

Představecalloy, Ahead, úhel 15°

Sedlovkaalloy, průměr 27,2 mm, délka 300 mm

SedloGiant Grow Technology Jr. Sports

PedályMTB, 9/16

ŘazeníShimano RS35, převody 1x7

Přesmykač-

PřehazovačkaShimano Tourney

Brzdyráfkové, typ V-brake

Brzdové pákyalloy, Junior MTB

Kazeta14-34 zubů

ŘetězKMC HV500

Klikyalloy, převodník 36 zubů s krytem řetězu

Středové složenísemi-cartridge

RáfkyGiant Kids 24, 6061 aluminum

NábojeJoytech, 32 děr

Drátynerez ocel, 14G

PláštěGiant Junior Lite Sport, 24x1.95, 27 TPI

Doplňkyzvonek, stojánek, ochranný kryt přehazovačky

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com