PRE 2019

2019

3 499 Kč

PRODÁNO

Ani na ty nejmenší cyklistky se nesmí zapomínat! Tím nejlepším společníkem pro úplné začátky na dvou kolech je naše odrážedlo Pre.

Lehké, hezké a hlavně bezpečné, takové je odrážedlo Pre postavené na hliníkovém rámu s vidlicí vyrobenou z vysoce pevného plastu. Na odrážedle nejsou žádné ostré hrany, má měkké gripy, samozřejmostí je snadno nastavitelná výška sedla. Na zadní straně sedla je navíc praktické držátko, abyste měli vaše dítě pod kontrolou.

Velikostijedna velikost (12" kola)

Barvačervená

RámALUXX Aluminum

VidliceThermoformed Polymer (vysoce pevný plast)

Tlumič-

Řídítkaocelová

Představec-

Sedlovkaocelová

SedloGiant Kids

Pedály-

Řazení-

Přesmykač-

Přehazovačka-

Brzdy-

Brzdové páky-

Kazeta-

Řetěz-

Kliky-

Středové složení-

Ráfkyocelové, velikost 12"

PláštěGiant Easy Balance, 12x2.125

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com