DEFY ADVANCED 2 HRD (2017)

Sleva 20%

42 999 KčPůvodní cena: 52 999 Kč

SILNIČNÍ KOLO GIANT DEFY ADVANCED 2 HRD (2017)

KOLA ŘADY DEFY NABÍZEJÍ PŘEDEVŠÍM VYSOKOU MÍRU POHODLÍ, A TO I NA HODNĚ DLOUHÝCH VZDÁLENOSTECH NEBO NA ROZBITÝCH SILNICÍCH. PŘEKVAPÍ VÁS ALE TAKÉ RYCHLOSTÍ VE STOUPÁNÍCH A TUHOSTÍ VE SPRINTECH.

Modely Defy ve srovnání s řadou TCR mají pro pohodlný vytrvalostní posed mírně prodloužený rozvor a nepatrně zvýšenou hlavovou trubku. Vyšší komfort zajišťují také velmi tenké a ploché sedlové vzpěry na zadní stavbě a karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která lépe tlumí vibrace. Kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu, u všech modelů najdete také 12mm pevné osy. Modely označené „Pro“ jsou vybaveny celokarbonovou vidlicí se sloupkem OverDrive 2, u ostatních modelů mají vidlice hliníkový sloupek OverDrive.

BarvaCarbon/White

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive, 12mm pevná osa, Flat mount

ŘídítkaGiant Contact

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Contact Neutral

ŘazeníShimano RS505 Disc

PřesmykačShimano 105

PřehazovačkaShimano 105, 11 rychlostí

BrzdyShimano RS505 Disc

Brzdové pákyShimano RS505 Disc

KazetaShimano 105, 11-32, 11 rychlostí

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano 105, převodníky 50/34

Středové složeníShimano Press Fit, RS500

RáfkyGiant P-R2 Disc

NábojeGiant Performance Tracker Road, zapouzdřená ložiska, 12mm pevná osa vpředu i vzadu

DrátySapim Race

PláštěGiant SL 1, front/rear specific, 700x25, folding

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com