TOUGHROAD SLR 1 2020

2020

30 999 Kč

Model ToughRoad SLR kombinuje vlastnosti crossového a horského kola a určený je především pro milovníky poznávacích výletů, pro cyklistické dobrodruhy a cyklo-cestovatele. A když to bude potřeba, uveze kromě vás i kompletní výbavu na pobyt v přírodě. Zkrátka ideální kolo na takzvaný „bikepacking“.

Model ToughRoad SLR je postaven na velmi lehkém hliníkovém rámu vyrobeném z materiálu ALUXX SLR, což je naše nejlehčí slitina. Potřebná tuhost a pevnost rámu je ale i při velmi nízké hmotnosti samozřejmě zachována. Vidlice je pro lepší tlumení vibrací karbonová s hliníkovým sloupkem. Na rámu nechybí příprava pro dodatečnou montáž předního a zadního nosiče, model ToughRoad SLR 1 už je nosiči vybaven. Větší pohodlí zajistí karbonová sedlovka D-Fuse (u nejnižšího modelu hliníková), která díky svému tvaru pod zátěží mírně pruží. V rámu je sedlovka upevněna pomocí integrované sedlové objímky. Jistotu na horších cestách vám dodají pláště Giant v poctivém rozměru 700x50c a s ochranou proti defektu. Zejména ve sjezdech oceníte hydraulické kotoučové brzdy. Příjemným „bonusem“ je blatníček X-Defender na spodní rámové trubce.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaCopper

RámALUXX SLR Aluminum

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive

Tlumič-

ŘídítkaGiant Contact XC, 31,8 mm

PředstavecGiant Contact, 8° sklon

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Contact Comfort (Neutral)

Pedályano

ŘazeníShimano Deore, převody 2x10

PřesmykačShimano Deore

PřehazovačkaShimano Deore

BrzdyShimano BR-MT400, hydraulické

Brzdové pákyShimano BL-MT400

KazetaShimano HG500, 11-42 zubů

ŘetězKMC X10

KlikyFSA V-Drive, převodníky 44/32 zubů, kryt řetězu

Středové složeníFSA MegaExo

RáfkyGiant S-X2 Disc

NábojeGiant S-X2 Disc

DrátyGiant S-X2 Disc

PláštěGiant Sycamore S, 700x50, ochrana proti defektu FlatGuard Deflect 2

Doplňkyblatník X-Defender na spodní trubce, přední a zadní nosič

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com