REIGN ADVANCED 2020

2020

118 999 Kč

Jako alternativa k novému Reignu na 29“ kolech zůstává v naší nabídce i karbonový Reign 27,5" určený všem příznivcům endura a menšího rozměru kol. Karbonový Reign je dokonale prověřený našimi týmovými jezdci v závodech Enduro World Series a svoje schopnosti naplno projeví v tom nejtěžším enduro terénu.

Rám je tvořen osvědčenou kombinací karbonového hlavního trojúhelníku (materiál Advanced Composite) a hliníkové zadní stavby ALUXX SL, karbonové je také horní vahadlo (technologie Advanced Forged Composite). Reign je poměrně dlouhý, aby při opravdu vysokých rychlostech v hodně rozbitém terénu poskytoval jistotu a stabilitu hodnou sjezdového speciálu. Odpružení Maestro využívá tlumičů metrického standardu s nižším převodovým poměrem a přímým uchycením do horního vahadla (tzv. trunnion mount). Výsledkem je ještě vyšší citlivost a lepší útlum. Zdvih zadní stavby činí 160 mm, vpředu máte k dispozici až 170 mm. Zapletená kola Giant TR 1 WheelSystem s 30 mm hliníkovými ráfky se otáčejí na Boost pevných osách a jsou pochopitelně bezdušová (vše je připraveno už z výroby, stačí dolít těsnící tmel, který dostáváte ke kolu). Teleskopická sedlovka Giant Contact Switch ve své nejnovější generaci se ovládá pomocí komfortní páčky pod řídítky. Naprostou samozřejmostí je zde vodítko řetězu MRP AMg.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaRainbow Black / Black

RámAdvanced Composite (hlavní trojúhelník) / hliníková zadní stavba ALUXX SL, odpružení Maestro, zdvih 160 mm

VidliceFOX 36 Float Performance, zdvih 170 mm, GRIP tlumení, Boost pevná osa 110x15 mm

TlumičFOX Float DPX2

ŘídítkaGiant Contact SL TR 35, 800x35 mm, 20 mm zvýšení

PředstavecGiant Contact SL 35

SedlovkaGiant Contact Switch, teleskopická, 30,9 mm

SedloGiant Contact SL (Neutral)

Pedály-

ŘazeníSRAM GX Eagle, převody 1x12

Přesmykač-

PřehazovačkaSRAM GX Eagle

BrzdySRAM Code R

Brzdové pákySRAM Code R

KazetaSRAM Eagle, 10-50 zubů

ŘetězSRAM GX Eagle

KlikyTruVativ Descendant 6k Eagle DUB, převodník 32 zubů, vodítko řetězu MRP AMg V2 alloy

Středové složeníSRAM DUB, press fit

RáfkyGiant TR 1 WheelSystem, hliníkové ráfky, 30 mm vnitřní šířka

NábojeGiant TR 1 WheelSystem, Boost pevné osy 110x15 a 148x12 mm

DrátyGiant TR 1 WheelSystem

Pláštěvpředu: Maxxis Minion DHF 3C EXO TR, 27.5x2.5 WT / vzadu: Maxxis Minion DHR II 3C EXO TR, 27.5x2.4 WT (bezdušové)

Doplňkypříprava na bezdušový provoz

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com