REIGN ADVANCED PRO 29 0 2020

2020

204 999 Kč

Chtěli jste náš dokonale prověřený enduro speciál Reign (27.5) také na 29“ kolech? Tak tady je! A rovnou v celokarbonovém provedení! Vzali jsme všechno, co máte rádi na legendárním Reignu 27.5 a vytvořili jsme z toho úplně nový enduro stroj na větších kolech. Reign 29“ je supermoderní a sebevědomý enduro speciál připravený na ty nejnáročnější závodní tratě!

Když jsme si řekli, že vytvoříme úplně novou generaci modelu Reign, tentokrát na 29“ kolech, oslovili jsme jezdce Giant Factory Off-Road Team, kteří na závodech Enduro World Series posouvají hranice svých schopností i svých kol. Tohle kolo je určeno pro ně i pro všechny ostatní, kteří potřebují 29“ enduro speciál bez jakýchkoliv kompromisů. Geometrie karbonového rámu z materiálu Advanced Composite (karbonová je i zadní stavba) je od základu navržena pro 29“ kola při dodržení všech standardů pro moderní enduro bike – kratší zadní stavba, delší horní rámová trubka a samozřejmě ty „správné“ úhly (65 hlavový, 76,8 sedlový). Zdvih zadní stavby u odpružení Maestro se při aplikaci na velká kola dostal na hodnotu 146 mm, samozřejmostí je uchycení typu „trunnion“ a karbonové horní vahadlo (technologie Advanced Forged Composite). Zdvih vidlice činí solidních 160 mm, takže se můžete spolehnout, že nový Reign 29 pobere i ty největší nárazy tak snadno, že jediné, na co při jízdě budete myslet, je váš výsledný čas v cíli. Pokud jde o výbavu, Reign Advanced Pro 29 má vše, co na enduro speciálu očekáváte – řazení 1x12 s širokým rozsahem převodů, bezdušová kola s širokými ráfky a „Wide Trail“ plášti, výkonné 4-pístkové brzdy, spolehlivou teleskopickou sedlovku s vnitřně vedeným bowdenem a vodítko řetězu MRP AMg s chráničem převodníku.

Zcela nový enduro speciál Giant Reign Advanced Pro 29 0 získal prestižní ocenění Design & Innovation Award 2020. Toto ocenění získávají produkty, které jsou opravdu výjimečné nejen po designové, ale hlavně technologické stránce. Produkty hodnotí vybraní zástupci odborných médií, zkušení testovací jezdci a další experti z cyklistické branže.

 

 

VelikostiS, M, L, XL

BarvaChameleon Saturn

RámAdvanced Composite, celokarbonový (včetně zadní stavby), odpružení Maestro, zdvih 146 mm

VidliceFOX 36 Float Factory, zdvih 160 mm, GRIP2 tlumení, Boost osa 110x15 mm (Kabolt), 42 mm offset

TlumičFOX Float X2 Factory

ŘídítkaTruVativ Descendant Carbon, 800x35 mm, 20 mm zvýšení

PředstavecTruVativ Descendant 35

SedlovkaRockShox Reverb Stealth, teleskopická, 30,9 mm

SedloGiant Contact SL (Neutral)

Pedály-

ŘazeníSRAM X01 Eagle

Přesmykač-

PřehazovačkaSRAM X01 Eagle

BrzdySRAM Code RSC

Brzdové pákySRAM Code RSC

KazetaSRAM Eagle, 10-50 zubů

ŘetězSRAM X01 Eagle

KlikySRAM X01 Eagle DUB, převodník 34 zubů, vodítko řetězu MRP AMg V2 Carbon

Středové složeníSRAM DUB, press fit

RáfkyGiant TRX-0 29 Composite WheelSystem, karbonové ráfky, 30 mm vnitřní šířka

NábojeGiant TRX-0 29 WheelSystem, Boost pevné osy 110x15 a 148x12 mm

DrátyGiant TRX-0 29 WheelSystem

Pláštěvpředu: Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra EXO+ TR, 29x2.5 WT / vzadu: Maxxis Minion DHR II 3C MaxxTerra EXO+ TR, 29x2.4 WT (bezdušové)

Doplňkypříprava na bezdušový provoz

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com