TERRAGO 29 2 2020

2020

27 999 Kč

Sportovně orientovaný 29“ hardtail Terrago 29 má geometrii shodnou s modelem Talon 29, kvalitnější osazení jej ale předurčuje i pro občasné závodní nebo výkonnostní využití.

Hliníkový rám ALLUX s vnitřním vedením bowdenů je navržen tak, aby dokonale využil veškerých předností většího rozměru kol, což je zejména výborná průchodnost terénem a snadné překonávání nerovností a překážek. Oba nabízené modely jsou osazeny kvalitní vzduchovou vidlicí se zdvihem 100 mm a zamykáním z řídítek. Široký rozsah převodů do rychlosti i prudkých stoupání poskytne řazení Shimano 1x12 (vyšší model) nebo 2x11 (nižší model), jistotu vysokého brzdného účinku dodají hydraulické kotoučové brzdy, taktéž od značky Shimano.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaOrange

RámALUXX Aluminum

VidliceSR Suntour Raidon XC RL-R 29, zdvih 100 mm, zamykání z řídítek

Tlumič-

ŘídítkaGiant Connect XC Flat, 720x31,8 mm

PředstavecGiant Contact

SedlovkaGiant Connect, 30,9 mm

SedloGiant Connect (Upright)

Pedályano

ŘazeníShimano SLX, převody 2x11

PřesmykačShimano SLX

PřehazovačkaShimano SLX

BrzdyShimano MT200

Brzdové pákyShimano MT200

KazetaShimano SLX, 10-45 zubů

ŘetězShimano SLX

KlikyShimano SLX, převodníky 36/26 zubů

Středové složeníShimano

RáfkyGiant 29, dvojstěnné, 21 mm vnitřní šířka

NábojeShimano, zapouzdřená ložiska, vpředu Boost pevná osa 110x15 mm, vzadu rychloupínák

Drátynerez ocel

PláštěMaxxis Ikon, 29x2.2

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com