REVOLT ADVANCED 0 2021

2021

94 999 Kč

Pod pojmem „gravel biking“ si každý představí to svoje. Ať už jezdíte po jakémkoliv povrchu, na jaký se tento moderní typ kola hodí, potřebujete kolo, které vašimi oblíbenými i dosud nepoznanými trasami hladce propluje a budete se něm cítit pohodlně i po celém dni v sedle. Náš karbonový Revolt Advanced je přesně takové kolo!

Základem tohoto kola je superlehký, vysoce tuhý a zároveň velmi pohodlný karbonový rám Advanced Composite s moderní gravel geometrií pro vytrvalostní jízdní pozici. Specifická geometrie Revoltu spočívá především ve výrazném slopingu, tzn. snížení horní rámové trubky, a kratší zadní stavbě. Pro ještě vyšší pohodlí je tu karbonová sedlovka D-Fuse a hodně nízko umístěné sedlové vzpěry. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také řídítka Contact XR D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží - opět pro vyšší komfort. Pro „čistý“ vzhled rámu nesmí chybět integrovaná sedlová objímka a naprostou samozřejmostí je také vnitřní vedení bowdenů. Pokud jde o osazení, spolehnout se můžete na speciální gravel komponenty Shimano GRX, kterými jsou (v různých úrovních) osazeny všechny čtyři nabízené modely. Zapletená kola naší vlastní výroby se otáčejí na nábojích s 12mm pevnými osami. V případě nejvyššího modelu se jedná o špičková kola Giant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem se 42 mm vysokými karbonovými ráfky, ostatní modely jsou osazeny hliníkovými výplety. U všech modelů jsou kola obuta do širších bezdušových plášťů (38c nebo 40c, v rámu je prostor až na 45c). Nechybí X-Defender chránič spodní rámové trubky a příznivci extra dlouhých výletů, třeba i vícedenních, jistě ocení možnost namontovat přední i zadní nosič.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Karbonový rám Advanced Composite
Základem tohoto špičkového gravel biku je superlehký, vysoce tuhý a zároveň velmi pohodlný karbonový rám Advanced Composite s moderní gravel geometrií pro vytrvalostní jízdní pozici. Rám dokonale využívá sílu vašeho šlapání pro co nejvyšší efektivitu a umožňuje rychlou, přitom pohodlnou jízdu na různých typech povrchu.

Moderní gravel geometrie
Geometrie modelu Revolt Advanced spočívá především ve výrazném slopingu, tj. snížení horní rámové trubky, a také v kratší zadní stavbě. Výsledkem je precizní ovládání, hbitost a perfektní kontrola nad kolem ve všech situacích, od jízdy ze sedla v prudkých výjezdech až po rychlé sjezdy na hrubých cestách.

Vysoký komfort
Pro vyšší pohodlí je tu karbonová sedlovka D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží, stejně jako řídítka Contact XR D-Fuse. K vyššímu komfortu zejména při jízdě na hrubším povrchu napomáhají také hodně nízko umístěné sedlové vzpěry i širší bezdušové pláště (až do rozměru 45c).

VelikostiS, M, ML, L, XL

BarvaBalsam Green

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaGiant Contact XR D-Fuse, 31,8 mm, 5° back sweep, flared drop

PředstavecGiant Contact, 8° sklon

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Approach

Pedály-

ŘazeníShimano GRX RX810, převody 2x11

PřesmykačShimano GRX RX810

PřehazovačkaShimano GRX RX810

BrzdyShimano GRX RX810, hydraulické

Brzdové pákyShimano GRX RX810, hydraulické

KazetaShimano Ultegra, 11-34 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano RX810, převodníky 48/31 zubů

Středové složeníShimano, press fit

RáfkyGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem

NábojeGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

DrátyGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem

PláštěMaxxis Velocita, 700x40c

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com