REVOLT ADVANCED PRO 1 2021

2021

127 999 Kč

Kategorie gravel biků získává stále více příznivců, kteří oceňují všestrannost těchto kol. Náš karbonový Revolt Advanced Pro ve svém nejluxusnějším provedení s elektronickým řazením je vysoce pohodlné i zábavné kolo, které se nejlépe předvede při celodenním dobrodružství po hrubších cestách. A nebo rovnou na závodech gravel biků!

Základem tohoto špičkového gravel biku je superlehký, vysoce tuhý a zároveň velmi pohodlný karbonový rám Advanced Composite s moderní gravel geometrií pro vytrvalostní jízdní pozici. Specifická geometrie Revoltu spočívá především ve výrazném slopingu, tzn. snížení horní rámové trubky, a kratší zadní stavbě. Pro ještě vyšší pohodlí je tu „pružící“ karbonová sedlovka D-Fuse SLR a hodně nízko umístěné sedlové vzpěry. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také karbonová řídítka Giant Contact SLR XR D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží – opět pro vyšší komfort. Pro „čistý“ vzhled rámu nesmí chybět integrovaná sedlová objímka a naprostou samozřejmostí je také vnitřní vedení bowdenů. Pokud jde o klíčové komponenty, rozhodně se na ničem nešetřilo. Volbu převodů má na starosti elektronické řazení, které je u vyššího modelu bezdrátové (SRAM Force eTap AXS). Při brzdění se můžete spolehnout na výkonné hydraulické kotoučové brzdy. Špičková zapletená kola Giant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem s karbonovými ráfky o výšce 42 mm se otáčejí na nábojích s 12mm pevnými osami. Kola jsou obuta do robustních plášťů Maxxis Velocita AR 700x40 s jemnějším vzorkem (v rámu je prostor až na rozměr 700x45). Nechybí X-Defender chránič spodní rámové trubky a příznivci extra dlouhých výletů, třeba i vícedenních, určitě ocení možnost namontovat přední i zadní nosič.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Karbonový rám Advanced Composite
Základem tohoto špičkového gravel biku je superlehký, vysoce tuhý a zároveň velmi pohodlný karbonový rám Advanced Composite s moderní gravel geometrií pro vytrvalostní jízdní pozici. Rám dokonale využívá sílu vašeho šlapání pro co nejvyšší efektivitu a umožňuje rychlou, přitom pohodlnou jízdu na různých typech povrchu.

Moderní gravel geometrie
Geometrie modelu Revolt Advanced Pro spočívá především ve výrazném slopingu, tj. snížení horní rámové trubky, a také v kratší zadní stavbě. Výsledkem je precizní ovládání, hbitost a perfektní kontrola nad kolem ve všech situacích, od jízdy ze sedla v prudkých výjezdech až po rychlé sjezdy na hrubých cestách.

Vysoký komfort
Pro vyšší pohodlí je tu karbonová sedlovka D-Fuse SLR, která pod zátěží mírně pruží, stejně jako řídítka Contact SLR XR D-Fuse. K vyššímu komfortu zejména při jízdě na hrubším povrchu napomáhají také hodně nízko umístěné sedlové vzpěry i širší bezdušové pláště o rozměru 700x40 (v rámu je prostor až na rozměr 700x45).

VelikostiS, M, ML, L, XL

BarvaChameleon Mars

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaGiant Contact SLR XR D-Fuse, karbonová, 31,8 mm

PředstavecGiant Contact, 8° sklon

SedlovkaGiant D-Fuse SLR, karbonová

SedloGiant Approach

Pedály-

ŘazeníShimano GRX RX815 Di2, elektronické řazení, převody 2x11

PřesmykačShimano GRX RX-815 Di2

PřehazovačkaShimano GRX RX-815 Di2

BrzdyShimano GRX RX810, hydraulické

Brzdové pákyShimano GRX RX810, hydraulické

KazetaShimano HG800, 11-34 zubů

ŘetězKMC X11SL-1

KlikyPraxis Zayante X Carbon, převodníky 48/32 zubů

Středové složeníPraxis, press fit

RáfkyGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem

NábojeGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

DrátyGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem

PláštěMaxxis Velocita AR EXO TR, 700x40c

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com