REVOLT ADVANCED PRO 0 2021

2021

132 999 Kč

Kategorie gravel biků získává stále více příznivců, kteří oceňují všestrannost těchto kol. Náš karbonový Revolt Advanced Pro ve svém nejluxusnějším provedení s elektronickým řazením je vysoce pohodlné i zábavné kolo, které se nejlépe předvede při celodenním dobrodružství po hrubších cestách. A nebo rovnou na závodech gravel biků!

Základem tohoto špičkového gravel biku je superlehký, vysoce tuhý a zároveň velmi pohodlný karbonový rám Advanced Composite s moderní gravel geometrií pro vytrvalostní jízdní pozici. Specifická geometrie Revoltu spočívá především ve výrazném slopingu, tzn. snížení horní rámové trubky, a kratší zadní stavbě. Pro ještě vyšší pohodlí je tu „pružící“ karbonová sedlovka D-Fuse SLR a hodně nízko umístěné sedlové vzpěry. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také karbonová řídítka Giant Contact SLR XR D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží – opět pro vyšší komfort. Pro „čistý“ vzhled rámu nesmí chybět integrovaná sedlová objímka a naprostou samozřejmostí je také vnitřní vedení bowdenů. Pokud jde o klíčové komponenty, rozhodně se na ničem nešetřilo. Volbu převodů má na starosti elektronické řazení, které je u vyššího modelu bezdrátové (SRAM Force eTap AXS). Při brzdění se můžete spolehnout na výkonné hydraulické kotoučové brzdy. Špičková zapletená kola Giant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem s karbonovými ráfky o výšce 42 mm se otáčejí na nábojích s 12mm pevnými osami. Kola jsou obuta do robustních plášťů Maxxis Velocita AR 700x40 s jemnějším vzorkem (v rámu je prostor až na rozměr 700x45). Nechybí X-Defender chránič spodní rámové trubky a příznivci extra dlouhých výletů, třeba i vícedenních, určitě ocení možnost namontovat přední i zadní nosič.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Karbonový rám Advanced Composite
Základem tohoto špičkového gravel biku je superlehký, vysoce tuhý a zároveň velmi pohodlný karbonový rám Advanced Composite s moderní gravel geometrií pro vytrvalostní jízdní pozici. Rám dokonale využívá sílu vašeho šlapání pro co nejvyšší efektivitu a umožňuje rychlou, přitom pohodlnou jízdu na různých typech povrchu.

Moderní gravel geometrie
Geometrie modelu Revolt Advanced Pro spočívá především ve výrazném slopingu, tj. snížení horní rámové trubky, a také v kratší zadní stavbě. Výsledkem je precizní ovládání, hbitost a perfektní kontrola nad kolem ve všech situacích, od jízdy ze sedla v prudkých výjezdech až po rychlé sjezdy na hrubých cestách.

Vysoký komfort
Pro vyšší pohodlí je tu karbonová sedlovka D-Fuse SLR, která pod zátěží mírně pruží, stejně jako řídítka Contact SLR XR D-Fuse. K vyššímu komfortu zejména při jízdě na hrubším povrchu napomáhají také hodně nízko umístěné sedlové vzpěry i širší bezdušové pláště o rozměru 700x40 (v rámu je prostor až na rozměr 700x45).

VelikostiS, M, ML, L, XL

BarvaCosmos Navy

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaGiant Contact SLR XR D-Fuse, karbonová, 31,8 mm

PředstavecGiant Contact, 8° sklon

SedlovkaGiant D-Fuse SLR, karbonová

SedloGiant Approach

Pedály-

ŘazeníSRAM Force eTap AXS, bezdrátové elektronické řazení, převody 2x12

PřesmykačSRAM Force eTap AXS

PřehazovačkaSRAM Force eTap AXS

BrzdySRAM Force eTap AXS, hydraulické

Brzdové pákySRAM Force eTap AXS, hydraulické

KazetaSRAM Force, 12 rychlostí, 10-36 zubů

ŘetězSRAM Force D1

KlikySRAM Force D1 DUB, převodníky 43/30 zubů

Středové složeníSRAM DUB, press fit

RáfkyGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem

NábojeGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

DrátyGiant CXR-2 Carbon Disc WheelSystem

PláštěMaxxis Velocita AR EXO TR, 700x40c

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com