EASE-E+ (2016)

Sleva 31%

29 999 KčPůvodní cena: 42 999 Kč

MĚSTSKÉ ELEKTROKOLO GIANT FULL-E+ 2 (2016)

PŘEDSTAVUJEME VÁM ZCELA MIMOŘÁDNÝ ZPŮSOB JÍZDY NA KOLE – ENERGIE Z BATERIE VÁM POMÁHÁ PŘI ŠLAPÁNÍ, A VY TAK DOJEDETE DÁLE NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM A NAVÍC TAKÉ S MENŠÍ NÁMAHOU. AŤ UŽ JE PRO VÁS KOLO DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK NEBO ZPŮSOB, JAK SE DOSTAT DO PŘÍRODY, NAŠE ELEKTROKOLA VÁM DODAJÍ TICHOU A NENÁPADNOU VÝPOMOC.

Cenově nejdostupnějším e-kolem Giant je dámský model Ease-E+ s motorem umístěným v předním kole, který vám spolu s baterií EnergyPak 300 Wh poskytne dostatek energie pro jízdu ve městě, díky svému hladkému chodu vás nebude nijak omezovat, když je elektrický pohon vypnutý. Klasický dámský rám zajistí velmi snadné nastupování na kolo a sesedání, nechybí zde osvětlení, blatníky ani zadní nosič. ELEKTROKOLA GIANT E+ / JAK TO FUNGUJE:
Na ovládání RideControl (1) zvolíte jeden ze tří stupňů výkonu (Sport, Normal, Economy) a můžete vyrazit. Přídavný elektrický pohon se díky senzoru síly PedalPlus (2) zapne, jakmile začnete šlapat. Tato informace je přenesena do mozku celého systému – řídící jednotky I2 (3), která vyšle požadavek na odpovídající množství energie do lithiové baterie EnergyPak (4). Následně je energie převedena do motoru SyncDrive (5), který se plynule zapne a pomůže vám jet rychleji a dále, než jste dosud byli zvyklí. Dojezd závisí na modelu kola, jízdních podmínkách (kopcovitý nebo rovinatý terén), síle vašeho šlapání a zvoleném stupni výkonu, pohybuje se od 65 do 100 km na jednu baterii EnergyPak.

BarvaMetallic Antracite

RámALUXX Aluminum

VidliceALUXX Aluminum

Řídítkatrekking bar, aluminum

Představecadjustable, aluminum

Sedlovkaaluminum

SedloSelle Royal Nuvola

Pedályanti-slip

ŘazeníShimano Tourney, 8-speed

PřehazovačkaShimano Altus

BrzdyV-brakes

Brzdové pákyShimano Tourney

KazetaShimano HG-200, 12-32T, 8-speed

ŘetězKMC Z8, chain tensioner

KlikyGiant 38T, aluminum

Středové složeníPedalPlus BB sensor, cartridge

RáfkyGiant GX02, aluminum, double wall, 622x19

NábojeGiant SyncDrive motor front, aluminum cassette hub rear

Drátystainless steel

PláštěKenda K-west 622x37 mm w/reflection

DoplňkyGiant EnergyPak 2A nabíječka baterie

MotorGiant SyncDrive F, silent clutch motor, 30 Nm

SenzoryGiant PedalPlus RPM, rotation sensor technology

Ovládací jednotkaGiant RideControl LED

BaterieGiant EnergyPak, 36V Lithium-Ion, 300 Wh

SvětloSpanninga Galeo LED front, Spanninga Solo LED rear

Blatníky / kryt řetězualuminum

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com