DEFY ADVANCED PRO 2 2020

Sleva 15%2020

76 499 KčPůvodní cena: 89 999 Kč

Silniční modely Defy Advanced Pro jsou ideální kola (nejen) do českých podmínek – nabízejí totiž především vysokou míru pohodlí, kterou na našich ne zrovna hladkých silnicích určitě oceníte, zejména pak při hodně dlouhých vyjížďkách. Defy vás ale překvapí i rychlostí ve stoupáních a tuhostí ve sprintech.

Modely Defy ve srovnání s řadou TCR mají pro pohodlný vytrvalostní posed mírně prodloužený rozvor a nepatrně zvýšenou hlavovou trubku. Vyšší komfort zajišťují také velmi tenké a ploché sedlové vzpěry na zadní stavbě a karbonová sedlovka D-Fuse SL ve tvaru D, která pomáhá tlumit vibrace (umožňuje „pružení“ až 12 mm). Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také karbonová řídítka Giant Contact SLR D-Fuse, která mírně pruží ve směru dolů, zatímco ve směru nahoru poskytují vysokou tuhost. U všech tří nabízených modelů najdete také aero představec Giant Contact SL Stealth, celokarbonovou vidlici a senzor RideSense Bluetooth pro bezdrátový přenos informací o rychlosti a kadenci do kompatibilního cyklopočítače nebo telefonu. Dva vyšší modely jsou vybaveny také měřičem výkonu, v případě top modelu je to Quarq DZero, nižší model Defy Advanced Pro 1 má wattmetr Giant Power Pro. Hydraulické kotoučové brzdy, které najdete u všech modelů řady Defy, poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. Samozřejmostí jsou 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost, a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount. Všechny modely Defy mají bezdušová kola a pláště (rozměr 700x32c, v rámu je prostor až na 35c), a to pro snížení rizika defektu a současně lepší jízdní vlastnosti.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Karbonový rám Advanced Composite
Výrobou karbonových rámů se zabýváme již více než 30 let a v tomto oboru jsme celosvětovým lídrem. Všechny karbonové rámy Giant vznikají ze surových materiálů nejvyšší kvality v našich vlastních továrnách, což nám umožňuje mít nad celým výrobním procesem maximální možnou kontrolu. Vynikající parametry i jízdní vlastnosti rámů Advanced Composite je předurčují k výkonnostnímu i závodnímu použití.

Kotoučové brzdy
Hydraulické kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. U všech modelů Defy najdete také 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost, a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount.

Maximální komfort
Modely Defy jsou postaveny na pohodlných karbonových rámech – vyšší komfort zajišťují především tenké a ploché sedlové vzpěry a karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která umožňuje „pružení“ až 12 mm a pomáhá tak tlumit vibrace. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také karbonová řídítka D-Fuse, která mírně pruží ve směru dolů, zatímco nahoru poskytují vysokou tuhost. K vyššímu pohodlí přispívají také širší bezdušové pláště Giant Gavia Fondo v rozměru 700x32c.

BarvaMatte Gunmetal Black / Gloss Black

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaGiant Contact SLR D-Fuse, karbonová

PředstavecContact SL Stealth

SedlovkaGiant D-Fuse SL, karbonová

SedloGiant Contact SL (Neutral)

Pedály-

ŘazeníShimano Ultegra

PřesmykačShimano Ultegra

PřehazovačkaShimano Ultegra

BrzdyShimano Ultegra, hydraulické

Brzdové pákyShimano Ultegra

KazetaShimano Ultegra, 11-34 zubů

ŘetězKMC X11SL-1

KlikyShimano Ultegra, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano, press fit

RáfkyGiant SLR 1 Disc Composite WheelSystem, karbonové ráfky

NábojeGiant SLR 1 Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

DrátyGiant SLR 1 Disc WheelSystem

PláštěGiant Gavia Fondo 1, 700x32, bezdušové

Doplňkysenzor RideSense ANT+/Bluetooth

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com