CONTEND AR 3 2020

Sleva 15%2020

22 899 KčPůvodní cena: 26 499 Kč

Prozkoumejte dosud nepoznaná místa na mapě a vyjeďte kopce, které jste dosud nevyjeli. S kotoučovými brzdami a širšími bezdušovými plášti vás tento nový silniční model povzbudí k novým cyklistickým zážitkům. Contend AR je v pravém slova smyslu všestranné silniční kolo pro všechny, kteří mají touhu po dobrodružství.

Nová modelová řada Contend AR jsou pohodlná a cenově dostupná silniční kola postavená na lehkých hliníkových rámech ALUXX. Díky integraci kotoučových brzd a velkorysému rozměru pneumatik 32c se budete cítit bezpečně i na hrubých silnicích (rám je navržen pro pláště až do rozměru 38c). Karbonová sedlovka D-Fuse (u nejnižšího modelu hliníková) tlumí vibrace, což vám přináší mnohem vyšší pohodlí než klasická kulatá sedlovka, a současně tato speciálně tvarovaná sedlovka minimalizuje vaši únavu. Vpředu pak tlumení vibrací a snížení únavy rukou zajistí karbonová vidlice se sloupkem OverDrive, který dodává vyšší tuhost a umožňuje přesnější řízení. Nejvyšší ze tří nabízených modelů Contend AR 1 je osazen také řídítky typu D-Fuse, která stejně jako sedlovka pod zátěží mírně pruží a tím pomáhají tlumit vibrace, které by jinak přecházely do rukou. A určitě vás potěší i takové praktické a současně estetické detaily, jako je vnitřní vedení bowdenů nebo integrovaná sedlová objímka, což platí pro celou modelovou řadu Contend AR.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Skvěle vyvážená silniční geometrie
Rám je speciálně navržen tak, aby jízdní vlastnosti byly skvěle vyvážené a váš pocit z jízdy co nejpříjemnější. Přizpůsobena je tomu jízdní pozice a kolo vás překvapí vysokou agilitou v zatáčkách i skvělou akcelerací.

Vysoký komfort
Inovativní konstrukce sedlovky D-Fuse tlumí nárazy a vibrace, které přicházejí od silnice, a bezdušová kola Giant obutá do širších plášťů 32c nejenže zlepšují jízdní vlastnosti, ale také snižují riziko defektu.

Kotoučové brzdy
Dokonalá integrace kotoučových brzd včetně plochých úchytů „flat-mount“ a 12 mm pevných os vpředu i vzadu přináší vyšší brzdný účinek pro lepší kontrolu nad kolem, a to i za mokra nebo na silnicích s horším povrchem.

BarvaGray / Pure Red

RámALUXX Aluminum

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaGiant Connect

PředstavecGiant Sport

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloGiant Contact (Forward)

Pedályano

ŘazeníShimano Sora

PřesmykačShimano Sora

PřehazovačkaShimano Sora

BrzdyTektro MD-C550

Brzdové pákyShimano Sora

KazetaShimano HG50, 11-34 zubů

ŘetězKMC X9

KlikyShimano Sora, převodníky 50/34 zubů

Středové složenícartridge

RáfkyGiant S-R2 Disc

NábojeGiant S-R2 Disc, 12mm pevné osy

DrátyGiant S-R2 Disc

PláštěGiant S-R3 AC, 700x32

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com