LANGMA ADVANCED 2 DISC 2020

Sleva 15%2020

46 699 KčPůvodní cena: 54 999 Kč

Modelová řada Langma Advanced Disc, která inspiraci pro svůj název našla v tibetském výrazu pro Mount Everest, je dámská obdoba pánských modelů Giant TCR. Jedná se tedy o závodně a výkonnostně laděná silniční kola navržená tak, aby vám nabídla nízkou hmotnost, skvělou aerodynamiku i výbornou ovladatelnost. Označení „Disc“ znamená použití kotoučových brzd.

Langma Advanced Disc je silnička navržená výhradně pro ženy – v žádném případě to není pánské kolo v dámském designu. Při navrhování tohoto modelu se uplatnily i zkušenosti našich profesionálních závodnic. O skvělých jízdních vlastnostech kola se přesvědčíte ve sprintech, v náročných stoupáních i v rychlých sjezdech, kde není nouze o prudké zatáčky. Ručně vyráběný karbonový rám Advanced Composite má specifickou dámskou geometrii s větším prostorem nad rámem. Aerodynamické profily na těch správných místech rámu pomáhají snížit odpor vzduchu, zatímco směrem ke středové oblasti PowerCore se profil trubek rozšiřuje, aby bylo docíleno vysoké tuhosti při záběru a co nejlepšího přenosu vaší síly. Karbonová vidlice má hliníkový sloupek a z karbonu je vyrobena také sedlovka typu Variant, jejíž tvar je navržen tak, aby poskytla vysoký komfort při minimálním odporu vzduchu. Hydraulické kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. V prudkých stoupáních oceníte kazetu s největším pastorkem 34 zubů. Bezdušové pláště Giant Gavia (rozměr 700x25c) přinášejí nejen výborné jízdní vlastnosti, ale také výrazně nižší riziko defektu díky absenci duší (stačí jen aplikovat do plášťů bezdušový tmel, který dostáváte ke kolu).

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Karbonový rám Advanced Composite
Výrobou karbonových rámů se zabýváme již více než 30 let a v tomto oboru jsme celosvětovým lídrem. Všechny karbonové rámy Liv vznikají ze surových materiálů nejvyšší kvality v našich vlastních továrnách, což nám umožňuje mít nad celým výrobním procesem maximální možnou kontrolu.

Kotoučové brzdy
Hydraulické kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. Najdete zde také 12mm pevné osy pro vysokou tuhost a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount.

Výrobní filozofie 3F
Aby jízda na kole byla příjemná, musí vám kolo vyhovovat po všech stránkách. Pokud si vyberete jakékoliv kol Liv, naše výrobní filozofie 3F (Fit, Form, Function neboli pohodlí, design, funkce), je zárukou toho, že dostáváte to nejvhodnější kolo s ohledem na váš jízdní styl. Filozofie 3F nám pomáhá vyrábět kola, která vám umožní si jízdu ještě více užít a cítit se při ní pohodlně a bezpečně.

PROČ SI VYBRAT LIV
Liv je výhradně dámská cyklistická značka, jejíž cílem je nabízet v co nejširším rozsahu přesně to, co ženy očekávají a co jim opravdu vyhovuje. Není to jen dámská kolekce, je to plnohodnotná značka, která má svou vlastní tvář, koncepci a strategii. Nejsou to ani pánská kola v dámském designu – celá kolekce Liv je navržená s ohledem na specifika ženského těla i stylu jízdy. A jsou to převážně ženy, kdo celou nabídku značky Liv vytváří. Hlavním cílem značky Liv je oslovit všechny cyklistky bez rozdílu a učinit dámskou cyklistiku dostupnější, atraktivnější a zábavnější.

BarvaJade Teal

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaGiant Contact

PředstavecGiant Contact

SedlovkaGiant Variant, karbonová

SedloLiv Contact (Forward)

Pedály-

ŘazeníShimano 105

PřesmykačShimano 105

PřehazovačkaShimano 105

BrzdyShimano 105, hydraulické

Brzdové pákyShimano 105

KazetaShimano 105, 11-34 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano 105, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano, press fit

RáfkyGiant P-R2 Disc

NábojeGiant P-R2 Disc, 12mm pevné osy

DrátyGiant P-R2 Disc

PláštěGiant Gavia Course AC 1, 700x25, bezdušové

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com