FASTROAD SL 2

25 999 Kč

MODEL FASTROAD SL, CENOVĚ DOSTUPNĚJŠÍ VARIANTA MODELU FASTROAD ADVANCED, JE LEHKÉ, POHODLNÉ A STYLOVÉ SILNIČNÍ KOLO S HLINÍKOVÝM RÁMEM A ROVNÝMI ŘÍDÍTKY, KTERÁ VYTVÁŘEJÍ POHODLNOU JÍZDNÍ POZICI A PŘINÁŠEJÍ VĚTŠÍ JISTOTOU NEŽ KLASICKÁ ZAHNUTÁ SILNIČNÍ ŘÍDÍTKA. FASTROAD SL JE IDEÁLNÍ NA FITNESS JÍZDY PRO UDRŽOVÁNÍ DOBRÉ TĚLESNÉ KONDICE, ALE MŮŽETE JEJ VYUŽÍVAT I JAKO „DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK“ DO MĚSTA.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Hliníkový rám ALUXX SL a karbonová vidlice
FastRoad SL je postaven na lehkém a pohodlném hliníkovém rámu ALUXX SL s karbonovou vidlicí Advanced Composite, která velmi dobře tlumí vibrace a snižuje tím únavu rukou. Rámy ALUXX SL, vyráběné z vysoce kvalitní hliníkové slitiny v naší vlastní továrně, přinášejí vysokou tuhost a pevnost při velmi nízké hmotnosti.

Vysoký komfort
Pro ještě vyšší pohodlí je použita karbonová sedlovka D-Fuse, která díky svému specifickému „D“ tvaru umožňuje mírné „pružení“ a pomáhá tak tlumit vibrace přicházející od povrchu. K vyššímu komfortu a jistotě (hlavně na hrubších silnicích) přispívají také širší pláště v rozměru 700x32c a se zvýšenou ochranou proti defektu.

Výborná ovladatelnost
Hydraulické kotoučové brzdy poskytují silný brzdný výkon a plynulou modulaci, což zlepšuje ovládání kola, a to i za proměnlivého počasí. Brzdové třmeny jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat mount. Sloupek vidlice OverDrive zvyšuje tuhost řízení a tím i zlepšuje ovladatelnost kola.

Podrobná specifikace na giant-bicycles.com

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.cadex-cycling.com/cz www.giro.com www.bellsports.com www.camelbak.com www.fizik.it www.selleroyal.com www.crankbrothers.com www.g-form.com www.blackburndesign.com www.finishlineusa.com www.sciconbags.com www.guenergy.com www.vdocyclecomputing.com www.vittoria.com www.shapeheart.com