Rezidentní parkování před prodejnou aktuálně - ZDARMA A POHODLNĚ!

Naše prodejna, resp. ulice Pekárenská je v druhém cenovém pásmu kde je parkování pro návštěvníka 60 minut ZDARMA! Hodina parkování je pak za 10 Kč a každá další hodina pak za 20 Kč.

POUŽITÍ AUTOMATU
Zaparkovat můžete kdekoli, kde jsou modré čáry. U automatu přímo naproti obchodu (hned vedle stánku) stačí zmáčknout zelené tlačítko zadat SPZ a tím je hodinové parkování zdarma vyřízeno.

POUŽITÍ APLIKACE
Využít můžete také mobilní aplikaci MPLA.
Nejedná se ovšem o klasickou aplikaci, je nutné do internetového prohlížeče zadat adresu mpla.io. Podrobný návod najdete zde: www.mpla.io/pouzitiaplikace.

Protože po spuštění systému rezidentního parkování je nyní na ulicích spousta volných parkovacích míst, tak nyní u nás zaparkujete pohodlněji než kdy dříve :-)

Více informací o celém systému rezidentního parkování najdete zde: parkovanivbrne.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Další novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.cadex-cycling.com/cz www.giro.com www.bellsports.com www.camelbak.com www.fizik.it www.selleroyal.com www.crankbrothers.com www.g-form.com www.blackburndesign.com www.finishlineusa.com www.sciconbags.com www.guenergy.com www.vdocyclecomputing.com www.vittoria.com www.shapeheart.com