REIGN ADVANCED PRO 29 0 ZÍSKAL OCENĚNÍ DESIGN & INNOVATION AWARD!

Zcela nový enduro speciál Giant Reign Advanced Pro 29 0 získal prestižní ocenění Design & Innovation Award 2020. Toto ocenění získávají produkty, které jsou opravdu výjimečné nejen po designové, ale hlavně technologické stránce. Produkty hodnotí vybraní zástupci odborných médií, zkušení testovací jezdci a další experti z cyklistické branže.

Karbonový Reign Advanced Pro 29 0, což je nejvýše postavený model řady Reign 29, je hodnocen jako elegantní 29“ enduro kolo, které vyniká skvělou ovladatelností a v náročném terénu je jako doma. Plusové body získal Reign za skvěle fungující odpružení Maestro.

A co také neuniklo pozornosti testovacích jezdců, to je speciální barevné provedení kola nazvané "Chameleon Saturn", které se mění podle okolního světla. Tento nový vizuální koncept použitý na více kolech Giant modelové řady 2020 se jmenuje Tensio.

Giant Reign Advanced Pro 29 0 je podle testérů brilantní enduro kolo pro všechny, kteří rádi tráví svůj čas v náročném terénu a rádi při tom jezdí stylově.

Kompletní nabídku modelů Reign najdete ZDE >>

Reign Advanced Pro 29 0 na webových stránkách Design & Innovation Award 2020 je ZDE >>

Další novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.cadex-cycling.com/cz www.giro.com www.bellsports.com www.camelbak.com www.fizik.it www.selleroyal.com www.crankbrothers.com www.g-form.com www.blackburndesign.com www.finishlineusa.com www.sciconbags.com www.guenergy.com www.vdocyclecomputing.com www.vittoria.com www.shapeheart.com