Superakce na nejprodávanější tretry GIRO CYLINDER!

Tyto nejoblíbenější tretry Giro Cylinder s BOA kolečkem nyní u nás koupíte se slevou 22% a ve všech barvách včetně dámských Cylinder W!

Původní cena 3299 Kč, nyní AKČNÍ cena 2599 Kč pouze v GIANT STORE BRNO! 
Zatím máme všechny barvy - černá, červená, modrá, dámské pink/black

Dámské tretry Giro Cylinder W máme ve velikostech 36-50!

Giro Cylinder
Tretry Cylinder nabízejí kvalitu a pohodlí, jaké od značky Giro očekáváte. Moderní zapínání kombinuje Boa L6 kolečko s páskem na suchý zip. Je to rychlé a pohodlné. Boa L6 se stahuje v jemných krocích po 1mm a disponuje i funkcí okamžitého úplného povolení pro snadné a rychlé zouvání. Prodyšnost zajišťují panely ze síťoviny. Pogumovaná nylonová podrážka přenáší energii do pedálů a podrží vás i v terénu, kde budete muset sesednout z kola.

SVRŠEK: vysoce kvalitní syntetické mikrovlákno, Boa L6 (nastavení +1mm) a suchý zip
PODRÁŽKA: nylon
VLOŽKA: materiál EVA
VÁHA: 315 g
VELIKOSTI: pánské 39–48, dámské 36-50

 

Další novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com