ProdejnaGIANT STORE BRNO

Náš obchod je na ulici Veveří od roku 1992.
Od začátku jsme patřili k největším cyklo prodejnám a snažili se prodávat to nejzajímavější a nejkvalitnější zboží od předních světových výrobců jízdních kol, cyklo doplňků a oblečení. Za tuto dobu jsme načerpali maximum zkušeností a informací, které vám pomohou vybrat přesně to zboží, jaké potřebujete.GIANT STORE
Pro náš obchod bylo zásadní, že jsme v roce 2013 získali na trhu velmi silného partnera Progress Cycle a.s. Stěžejní značkou kol se stal GIANT a dámské kola LIV. V sezóně máme skladem ihned k odběru až 250 kol, což nás pasuje na největšího prodejce kol GIANT a LIV na Moravě. Obchod prošel rekonstrukcí, redesignem a vysloužil si status GIANT STORE, který dostanou pouze obchody, které splňují ty nejpřísnější kritéria GIANTU.
Kritéria GIANT STORE: počet kol všech kategorií na obchodě, odborný prodejní personál, odborný servis s maximální znalostí kol GIANT a moderní design prodejny.
Přesto, že je o kola GIANT obrovský zájem, zejména pro milovníky kultovních značek a rozměru 29“, vyvíjeném již 16 let, máme na prodejně i alternativu v podobě americké značky TREK za kterou stojí vynálezce 26“ i 29“ horských kol Gary Fisher.

Testování kol Giant a sedel Fi'zi:k
Při nástupu 29" a nyní 27,5" kol, stále větší oblibě celoodpružených kol a návratu zájmu o silniční kola, není snadné vybrat to co vám nejvíce vyhovuje. Jsme si toho vědomi a proto máme ve všech zmíněných kategoriích na obchodě kola k otestování. Tak si nezávazně naleznete kolo, které vám bude 100% vyhovovat. Dále je možné otestovat sedla světové značky Fi'zi:k. Podrobné informace a podmínky testování naleznete v sekci TESTCENTRUM.

Kde nás najdete
GIANT STORE BRNO
Veveří 38, Brno
tel. / +420 541 212 748
info@giantbrno.cz
mapa >

Parkoviště zdarma
50 m od prodejny > mapa

Otevírací doba
po-pá / 10.00-18.00 hod.
so /   9.00-12.00 hod.

Servis
po-pá / 10.00-18.00 hod.

Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno Prodejna Giant Store Brno