Terrago 29 1 GE 2018

2018

49 999 Kč

NOVÝ SPORTOVNĚ-ZÁVODNÍ 29“ HARDTAIL TERRAGO 29 MÁ GEOMETRII SHODNOU S MODELEM TALON 29, KVALITNĚJŠÍ OSAZENÍ JEJ ALE PŘEDURČUJE I PRO OBČASNÉ ZÁVODNÍ VYUŽITÍ.

Hliníkový rám ALLUX s vnitřním vedením bowdenů je navržen tak, aby dokonale využil veškerých předností většího rozměru kol, což je zejména výborná průchodnost terénem a snadné překonávání nerovností a překážek. Oba nabízené modely jsou osazeny kvalitní vzduchovou vidlicí se zdvihem 100 mm, zamykáním z řídítek a 15mm pevnou osou. Široký rozsah převodů do rychlosti i prudkých stoupání poskytnou převody 2x11, jistotu vysokého brzdného účinku dodají hydraulické kotoučové brzdy.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaBlack/Neon Green/Charcoal

RámALUXX Aluminum

VidliceFOX 32 Rhythm, zdvih 100 mm, zamykání z řídítek, 15mm pevná osa

ŘídítkaGiant Connect Trail, šířka 780 mm

PředstavecGiant Connect

SedlovkaGiant Connect, 30,9 mm, délka 400 mm

SedloGiant Contact (Neutral)

PedályMTB Caged, 9/16"

ŘazeníShimano Deore XT, převody 2x11

PřesmykačShimano Deore XT

PřehazovačkaShimano Deore XT Shadow+

BrzdyShimano Deore XT, kotouče [vpředu] 180 mm, [vzadu] 160 mm

Brzdové pákyShimano Deore XT

KazetaShimano SLX, 11-42 zubů

ŘetězKMC X11

KlikyShimano Deore XT, převodníky 36/26 zubů

Středové složeníShimano PressFit

RáfkyGiant GX03V 29", 6061 Aluminum, dvojstěnné, 21 mm vnitřní šířka

Náboje[vpředu] Giant Tracker, zapouzdřená ložiska, 15mm pevná osa, [vzadu] Giant Tracker Sport, rychloupínák

Drátynerez ocel

Pláště[vpředu] Schwalbe Tough Tom Active 29x2.25, [vzadu] Schwalbe Rapid Rob Active 29x2.25

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com