ATX 2 26/27.5 2018

2018

12 999 Kč

MODELOVÁ ŘADA ATX PŘEDSTAVUJE CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ HORSKÁ KOLA NAŠÍ NABÍDKY. URČENÁ JSOU NA POHODOVÉ JEŽDĚNÍ V LEHKÉM TERÉNU NEBO I PO MĚSTĚ. DÍKY ŠIROKÉMU SPEKTRU VELIKOSTÍ OD XXS AŽ PO XL JE MODEL ATX VHODNÝ PRO JUNIORY I DOSPĚLÉ.

Rám z hliníkové slitiny ALUXX využívá pohodlné geometrie navržené buď pro 26“ nebo 27.5" kola - podle zvolené velikosti rámu. Zatímco pro malé (dětské) velikosti XXS a XS je vhodný rozměr kol 26“, velikosti S až XL už jsou postaveny na rozměru 27.5“. Odpružená vidlice nabízí 100 mm zdvihu, spolehlivý brzdný účinek dodají mechanické kotoučové brzdy a trojpřevodník poskytne široký rozsah převodů jak do rychlosti, tak do prudkých kopců. Pláště v šířce 2,1" mají jemnější vzorek, který umožní svižnou jízdu po silnici, ale zároveň bezpečnou, když asfalt vystřídá nějaký hrubší povrch.

Velikostikola 26": XXS, XS / kola 27.5": S, M, L, XL

BarvaMatt/Black/Neon Red/Charcoal

RámALUXX Aluminum

VidliceSR Suntour XCT, zdvih 100 mm

ŘídítkaGiant Sports Low

PředstavecGiant Sport Alloy

SedlovkaAlloy, 30,9 mm, délka 350 mm

SedloGiant Contact Comfort (Neutral)

Pedályone-piece black PP, 9/16"

ŘazeníShimano EF40, převody 3x7

PřesmykačShimano Tourney

PřehazovačkaShimano Tourney

BrzdyTektro TK-B172 (mechanické)

Brzdové pákyShimano EF41

KazetaShimano HG-200, 12-32 zubů

ŘetězKMC Z51

KlikyProWheel Flint, převodníky 42/32/24 zubů

Středové složenícartridge

RáfkyGiant GX28, dvojstěnné

NábojeAlloy

Drátynerez ocel

PláštěGiant Quickcross 2.1

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com