Brava SLR 2018

2018

49 999 Kč

DÁMSKÝ MODEL BRAVA SLR JE URČENÝ NEJEN NA CYKLOKROSOVÉ TRATĚ, ALE I NA VAŠE „GRAVEL“ VYJÍŽĎKY, PŘI KTERÝCH NIKDY PŘESNĚ NEVÍTE, KAM VÁS CESTA ZAVEDE A S JAKÝM POVRCHEM SE BUDETE MUSET VYPOŘÁDAT. NA KOLE BRAVA SLR SI S TÍM ALE NEMUSÍTE DĚLAT STAROSTI.

Ultralehký hliníkový rám z materiálu ALUXX SLR (což je naše nejlehčí hliníková slitina) přináší vynikající poměr nízké hmotnosti a vysoké pevnosti. Pro vyšší komfort je tu karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, tlumení vibrací vpředu pak zvyšuje celokarbonová vidlice s rozšířeným sloupkem OverDrive 2 pro přesné řízení. Střed PowerCore přenáší vaší sílu s maximální efektivitou. O vysoký brzdný účinek za všech okolností se postarají hydraulické kotoučové brzdy a pro „čistý“ vzhled rámu je tu vnitřní vedení bowdenů a integrovaná sedlová objímka. Pevné osy 12 mm (na přední i zadním kole) přinášejí vyšší tuhost a zlepšují jízdní vlastnosti.

VelikostiXS, S, M

BarvaBlack/Dark Blue/Magenta/Red

RámALUXX SLR Aluminum

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2

ŘídítkaGiant Connect

PředstavecGiant Contact

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloLiv Contact (Forward)

ŘazeníSRAM Apex 1

PřehazovačkaSRAM Apex 1

BrzdySRAM Apex 1

Brzdové pákySRAM Apex 1

KazetaSRAM PG-1130, 11-42 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikySRAM S-350, převodník 40 zubů

Středové složeníGXP

RáfkyGiant P-X2 Wheelset

NábojeGiant P-X2 Wheelset

DrátyGiant P-X2 Wheelset

PláštěSchwalbe Super Swan, 60 TPI

Doplňkyvodítko řetězu Giant 1X

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com