Langma Advanced Pro 0 2018

2018

112 999 Kč

ZCELA NOVÁ ŘADA LANGMA ADVANCED PRO, KTERÁ SVŮJ NÁZEV NAŠLA V TIBETSKÉM VÝRAZU PRO MOUNT EVEREST, JE DÁMSKÁ OBDOBA PÁNSKÉ ŘADY TCR. JEDNÁ SE TEDY O ZÁVODNĚ A VÝKONNOSTNĚ LADĚNÁ SILNIČNÍ KOLA NAVRŽENÁ TAK, ABY VÁM NABÍDLA NÍZKOU HMOTNOST, SKVĚLOU AERODYNAMIKU I VÝBORNOU OVLADATELNOST.

Langma Advanced Pro není pánské kolo v dámském designu, je to úplně nové kolo, které si bere to nejlepší z ostatních silničních modelů Liv a při jeho výrobě se uplatnily i zkušenosti našich profesionálních závodnic – o skvělých jízdních vlastnostech kola se přesvědčíte ve spurtech, v náročných stoupáních i v rychlých sjezdech, kde není nouze o prudké zatáčky. Ručně vyráběný karbonový rám Advanced Composite má specifickou dámskou geometrii s větším prostorem nad rámem. Aerodynamické profily na těch správných místech rámu pomáhají snížit odpor vzduchu, zatímco směrem ke středové oblasti PowerCore se profil trubek rozšiřuje, aby bylo docíleno vysoké tuhosti při záběru a co nejlepšího přenosu vaší síly. Celokarbonová vidlice má sloupek OverDrive 2 pro přesné řízení. Navýšení pohodlí při minimálním odporu vzduchu má na starosti karbonová sedlovka Giant Variant. K zajímavým prvkům výbavy kola patří elektronické řazení Shimano Ultegra Di2, zapletená kola Giant SLR-1 s karbonovými ráfky, specificky dámský kokpit s karbonovým „aero“ představcem Giant Contact SLR Flux nebo senzor RideSense pro bezdrátovou komunikaci s kompatibilním cyklopočítačem (přenos informací o rychlosti a kadenci). Kolo má klasické ráfkové brzdy a bezdušové pláště Giant Gavia (rozměr 700x25), které přinášejí nejen výborné jízdní vlastnosti, ale také výrazně nižší riziko defektu díky absenci duší.

VelikostiXS, S, M, L

BarvaDark Blue

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2

ŘídítkaGiant Contact SL

PředstavecGiant Contact SLR Flux, karbonový

SedlovkaGiant Variant, karbonová

SedloLiv Contact SL (Forward)

ŘazeníShimano Ultegra Di2, elektronické řazení

PřesmykačShimano Ultegra Di2

PřehazovačkaShimano Ultegra Di2

BrzdyShimano Ultegra

Brzdové pákyShimano Ultegra

KazetaShimano Ultegra, 11-30 zubů

ŘetězKMC X11SL-1

KlikyShimano Ultegra, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano PressFit

RáfkyGiant SLR 1 WheelSystem, karbonové ráfky, bezdušové

NábojeGiant SLR-1 WheelSystem

DrátyGiant SLR-1 WheelSystem

PláštěGiant Gavia Race 0, 700x25, bezdušové

Doplňkysenzor RideSense Bluetooth

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

VÝBĚR VELIKOSTI A GEOMETRIEUvedené hodnoty jsou pouze orientační. Doporučujeme výběr velikosti konzultovat přímo v naší prodejně na Veveří 38 v Brně a velikost rámu si před nákupem kola vyzkoušet.

Pro ověření aktualní skladové dostupnosti jednotlivých velikostí nás kontaktujte na tel.: +420 541 212 748, nebo e-mailem na info@giantbrno.cz

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com