REIGN 29 SX 2020

2020

87 999 Kč

Reign 29 s označením „SX“ je o něco více „agresivní“ verze modelu Reign 29. Odlišuje se hlavně vyšším zdvihem vidlice, který činí 170 mm, a pružinovým tlumičem místo vzduchového – jedná se tedy o bike, který už je na hranici kategorie Superenduro.

Zcela nový Reign 29 SX je postaven na hliníkovém rámu ALUXX SL s karbonovým horním vahadlem vyrobeným technologií Advanced Forged Composite. Geometrie rámu, navržená od základu pro 29“ kola, splňuje všechny standardy pro moderní enduro bike – Reign 29 SX má kratší zadní stavbu, delší horní rámovou trubku a samozřejmě ty „správné“ úhly, konkrétně 64,5° hlavový a 76,3 sedlový. Zdvih zadní stavby u odpružení Maestro se při aplikaci na velká kola dostal na hodnotu 146 mm, samozřejmostí je přímé uchycení tlumiče do horního vahadla (tzv. trunnion mount ). Aby vám na trati co nejméně odcházely ruce, o to se postará kvalitní vzduchová vidlice se zdvihem 170 mm. Pokud jde o výbavu, Reign 29 SX má vše, co na moderním (Super)enduro speciálu nesmí chybět – řazení 1x12 s širokým rozsahem převodů, bezdušová kola s širokými ráfky a „Wide Trail“ plášti, výkonné 4-pístkové brzdy, spolehlivou teleskopickou sedlovku s vnitřním vedením a vodítko řetězu MRP SXg, které hlídá řetěz nahoře i dole a má i chránič převodníku.

VelikostiS, M, L, XL

BarvaBiking Red

RámALUXX SL Aluminum, odpružení Maestro, zdvih 146 mm

VidliceFOX 36 Performance Elite GRIP2, zdvih 170 mm, Boost pevná osa 110x15 mm (Kabolt)

TlumičFOX DHX2 Performance Elite

ŘídítkaGiant Contact SL TR 35, 800x35 mm, 20 mm zvýšení

PředstavecGiant Contact SL 35

SedlovkaGiant Contact Switch, teleskopická, 30,9 mm

SedloGiant Contact (Neutral)

Pedály-

ŘazeníSRAM NX Eagle, převody 1x12

Přesmykač-

PřehazovačkaSRAM NX Eagle

BrzdySRAM Code R

Brzdové pákySRAM Code R

KazetaSRAM NX Eagle, 11-50 zubů

ŘetězSRAM NX Eagle

KlikyTruVativ Descendant 6k Eagle DUB, převodník 32 zubů, vodítko řetězu MRP SXg alloy

Středové složeníSRAM DUB, press fit

RáfkyGiant AM 29, 30 mm vnitřní šířka

NábojeGiant Tracker Performance Boost, zapouzdřená ložiska, pevné osy 110x15 a 148x12 mm

DrátySapim

Pláštěvpředu: Maxxis Minion DHF EXO TR, 29x2.5 WT / vzadu: Maxxis Minion DHR II EXO TR, 29x2.4 WT (bezdušové)

Doplňkypříprava na bezdušový provoz

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com