ANTHEM 1 (2017) - PRODÁNO

Sleva 20%

77 599 KčPůvodní cena: 96 999 Kč

PRODÁNO

CELOODPRUŽENÉ HORSKÉ KOLO GIANT ANTHEM 1 (2017)

ZCELA NOVÝ ANTHEM SE ZVÝŠENÝM ZDVIHEM A ŘADOU DALŠÍCH VYLEPŠENÍ JE BIKE, SE KTERÝM SI JEDEN DEN MŮŽETE ZAJET XC ZÁVOD NEBO MARATON A DALŠÍ DEN SI UŽIJETE ZÁBAVNÉ PŘÍRODNÍ TRAILY NEBO UMĚLE POSTAVENÉ SINGLETRACKY.

Hliníkový rám ALUXX SL je stejně jako karbonová verze tohoto modelu osazen novým horním vahadlem vyrobeným z jednoho kusu karbonového kompozitu. Přepracované odpružení Maestro využívá nově tlumičů metrického standardu a nové je také uchycení tlumiče, tzv. „Trunnion Mount“ – výsledkem je vyšší citlivost vůči menším nerovnostem díky nižšímu tlaku v tlumiči. Původní zdvih 100/100 mm se zvýšil vzadu na 110 mm a vpředu na 120 mm. Upravená geometrie odráží skutečnost, že nový Anthem už není čistě XC bike, ale dá se využít jako lehký trail bike – horní trubka je prodloužená o 10 mm, zadní stavba zkrácená o 5 mm a hlavový úhel snížený na 68°, vidlice je tedy více položená. Nový systém zadních patek pracuje s „boost“ náboji (12x148 mm), jejich širší rozteč přináší vyšší tuhost výpletů a tím i celého kola a zároveň zlepšuje řetězovou linku pro přesnější řazení. Kromě nejnižšího modelu Anthem 3 jsou kola vybavena teleskopickými sedlovkami.

 

BarvaBlack/Blue/Red

RámALUXX SL, Advanced Forged Composite karbonové horní vahadlo, odpružení Maestro, zdvih 110 mm, zadní pevná osa 12x148 mm (Boost)

VidliceFOX 34 Float Performance Elite, FIT4, zdvih 120 mm, 15x110 mm pevná osa (Boost), sloupek OverDrive

TlumičFOX Float Performance Elite, Trunnion Mount

ŘídítkaGiant Contact SL Trail, 750 x 31,8 mm

PředstavecGiant Contact SL

SedlovkaGiant Contact SL Switch, teleskopická, 30,9 mm

SedloGiant Contact SL Neutral

ŘazeníShimano Deore XT, 1x11 rychlostí

Přesmykač-

PřehazovačkaShimano Deore XT Shadow+, 11 rychlostí

BrzdyShimano Deore XT, kotouče 180 / 160 mm

Brzdové pákyShimano Deore XT

KazetaShimano Deore XT, 11-46, 11 rychlostí

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano Deore XT, 1x11, převodník 32 zubů

Středové složeníShimano Press Fit

RáfkyGiant XCR 1 27.5 Composite WheelSystem, karbonové ráfky

NábojeGiant XCR 1 27.5 Composite WheelSystem, Boost pevné osy 15x110 mm a 12x148 mm

DrátyGiant XCR 1 27.5 Composite WheelSystem

Pláště[vpředu]: Schwalbe Nobby Nic 2.25 Snakeskin, TL Easy, Trailstar, [vzadu]: Schwalbe Racing Ralph 2.25 Snakeskin, TL Easy, Pacestar

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com