AVAIL ADVANCED 1 2020

Sleva 15%2020

57 799 KčPůvodní cena: 67 999 Kč

Zcela přepracované dámské silniční modely Avail Advanced jsou nyní ještě lehčí a pohodlnější a přinášejí celou řadu vylepšení. Jsou to všestranná kola vhodná na vše od kratších „švihů“ až po náročné celodenní vyjížďky. Stačí pár záběrů do pedálů a uchvátí vás pocit rychlosti, pohodlí a skvělé ovladatelnosti.

Dámské modely Avail Advanced typově odpovídají pánským modelům Giant Defy Advanced, jedná se tedy o silniční kola kategorie „endurance“, kde je hlavní důraz kladen na vysokou míru pohodlí. Oproti předchozí verzi Avail Advanced je zde celá řada vylepšení. Geometrie byla upravena pro co nejlepší pozici při jízdě a také pro použití širších plášťů 32c (dosud se u Avail Advanced používaly pláště 25c). Vylepšili jsme také samotnou konstrukci rámu, tj. skládání karbonových dílů při ruční výrobě – výsledkem je ještě nižší hmotnost při zachování tuhosti a pevnosti rámu. Dále je tu vylepšené vnitřní vedení bowdenů, jak pro mechanické, tak i pro elektronické řazení. Nová pohodlná řídítka typu D-Fuse (profil ve tvaru D) jsou navržená speciálně pro ženy a pod zátěží mírně pruží, což zvyšuje komfort a snižuje únavu. Stejnou technologií jako řídítka je vyrobená i karbonová sedlovka D-Fuse, která také pod zátěží mírně pruží pro vyšší pohodlí. Hydraulické kotoučové brzdy vám umožní brzdit s větší jistotou, a to i na mokrém povrchu. Bezdušové pláště Giant Gavia Fondo 1 v rozměru 700x32c mají za úkol minimalizovat riziko defektu a zároveň zlepšit jízdní vlastnosti.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Promyšlená dámská geometrie
Ručně vyráběný karbonový rám z materiálu Advanced Composite je navržený speciálně pro ženy a přináší dokonale promyšlenou geometrii. Při navrhování dámských rámů využíváme výrobní filozofii 3F, která zohledňuje specifické znaky ženského těla i stylu jízdy.

Maximální komfort
U modelů řady Avail Advanced dáváme hlavní důraz na vysokou míru komfortu, abyste se cítily pohodlně i při dlouhých vyjížďkách nebo na silnicích, jejichž povrch není zrovna hladký.

Vysoká efektivita i stabilita
Vysoká tuhost rámu společně se středovou oblastí PowerCore přináší skvělou akceleraci a vysoce efektivní přenos vaší síly. V náročných stoupáních oceníte nízkou hmotnost kola a ve sjezdech vás překvapí jeho vysoká stabilita.

PROČ SI VYBRAT LIV
Liv je výhradně dámská cyklistická značka, jejíž cílem je nabízet v co nejširším rozsahu přesně to, co ženy očekávají a co jim opravdu vyhovuje. Není to jen dámská kolekce, je to plnohodnotná značka, která má svou vlastní tvář, koncepci a strategii. Nejsou to ani pánská kola v dámském designu – celá kolekce Liv je navržená s ohledem na specifika ženského těla i stylu jízdy. A jsou to převážně ženy, kdo celou nabídku značky Liv vytváří. Hlavním cílem značky Liv je oslovit všechny cyklistky bez rozdílu a učinit dámskou cyklistiku dostupnější, atraktivnější a zábavnější.

BarvaPearl White

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, karbonový sloupek OverDrive, 12mm pevná osa

Tlumič-

ŘídítkaLiv Contact SL D-Fuse (XXS-M) / Giant Contact SL D-Fuse (L)

PředstavecGiant Contact

SedlovkaGiant D-Fuse, karbonová

SedloLiv Contact (Forward)

Pedály-

ŘazeníShimano Ultegra

PřesmykačShimano Ultegra

PřehazovačkaShimano Ultegra

BrzdyShimano Ultegra

Brzdové pákyShimano Ultegra

KazetaShimano Ultegra, 11-34 zubů

ŘetězKMC X11EL-1

KlikyShimano RS510, převodníky 50/34 zubů

Středové složeníShimano, press fit

RáfkyGiant P-R2 Disc

NábojeGiant P-R2 Disc, 12mm pevné osy

DrátyGiant P-R2 Disc

PláštěGiant Gavia Fondo 1, 700x32, bezdušové

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com