TCR ADVANCED 1 (2016) - PRODÁNO

Sleva 20%

45 999 KčPůvodní cena: 56 999 Kč

PRODÁNO

SILNIČNÍ KOLO GIANT TCR ADVANCED 1 2016

ZCELA NOVÉ MODELY ŘADY TCR ADVANCED JSOU URČENY NEJEN NA ZÁVODY, ALE I VÝKONNOSTNÍM JEZDCŮM, KTEŘÍ SICE NEJEZDÍ NA ČAS, ALE PŘESTO VYŽADUJÍ RYCHLÉ, LEHKÉ A POHODLNÉ KOLO SE ZÁVODNĚ LADĚNOU GEOMETRIÍ.

Kola řady TCR Advanced a TCR Advanced Pro jsou postavena na ručně vyráběných rámech z materiálu Advanced Composite. Při výrobě těchto rámů v našich vlastních továrnách se používají některé z technologií rámů nejvyšší třídy Advanced SL, jako je například spodní trubka MegaDrive, středová oblast PowerCore nebo vnitřní vedení bowdenů. A stejně jako u nejvyšší řady, i kola řady TCR Advanced (Pro) mají špičkový poměr tuhosti a hmotnosti ve své třídě. Nová je sedlovka Variant pro více závodně vyladěný posed, z předchozí generace TCR si ta nová vzala osvědčenou geometrii Compact Road. U modelů s označením „Pro“ najdete celokarbonovou vidlici se sloupkem OverDrive 2 a integrovaný senzor RideSense ANT+, u modelů TCR Advanced je hliníkový sloupek OverDrive a příprava pro senzor RideSense. Maximálnímu využití všech předností rámu napomáhají také precizně vyrobená zapletená kola Giant WheelSystems.

BarvaComposite/Lime/White

RámAdvanced Composite

VidliceAdvanced Composite, alloy OverDrive Steerer

ŘídítkaGiant Contact

PředstavecGiant Connect

SedlovkaVariant

SedloGiant Performance Men's

ŘazeníShimano Ultegra, 11-speed

PřesmykačShimano Ultegra, 11-speed

PřehazovačkaShimano Ultegra, 11-speed

BrzdyShimano Ultegra

Brzdové pákyShimano Ultegra

KazetaShimano Ultegra, 11-28, 11s

ŘetězKMC X11L, 11s

KlikyShimano Ultegra, 50/34

Středové složeníShimano, Press Fit

RáfkyGiant P-R2 wheelset

NábojeGiant P-R2 wheelset

DrátyGiant P-R2 wheelset

PláštěGiant P-SL1, Front and Rear Specific, 700 x 23, Folding

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com